Już możemy obejrzeć sesję zdjęciową i wideo promujące najnowszą kolekcję marki Born2be  SS 2021. Motywem przewodnim kampanii jest dążenie do samoakceptacji bez względu na narzucone konwenanse. Do sesji zaproszono modelki w różnym wieku i o różnych figurach, co jest naszym zdaniem świetnym kierunkiem. A projekty? Piękne i wygodne!

Born2be SS 2021 – nowa kampania wiosennej kolekcji

Najnowsza kolekcja stanowi oryginalną interpretację marki na temat kolorów natury, które uzupełniono bardzo modnymi denimowymi lookami. Jedną z inspiracji do stworzenia kampanii była natura, a przede wszystkim – potrzeba bliskości z nią. Motywy natury widoczne są również w stylizacjach. Materiały utrzymane są w najmodniejszej tej wiosny pastelowej tonacji, a także w kolorach ziemi.

W kolekcji dominują wygodne, luźne sukienki, dzianinowe sweterki, a także bardzo modny w tym sezonie denim. Jeżeli chodzi obuwie, które jest flagowym produktem marki, to koniecznie warto zwrócić uwagę na takie must have’y tej wiosny jak sandały na lekkim obcasie, czółenka czy modne obuwie sportowe na podwyższonej platformie.

born2be

born2be

ubrania na wiosnę

wiosna 2021

born2be

born2be

Całą kolekcję możecie zobaczyć na: www.born2be.pl.

 

Cinematographer: Szymon Dudka
Styliści: Sebastian Łuszczek, Anna Akińcza
MUA: Łucja Siwek, Katarzyna Olkowska
Włosy: Tomasz Mickiewicz, Kajo Szwed
Modelki: Apolonka, Arleta / AS Management; Julia / Made By MILK
Set designer: Wiktor Borkowski
Produkcja: Oskar Kacprzak
Art director: Piotr Majcher
Support production: Angelika Kubak, Katarzyna Szafrańska
PR: Karolina Rowińska

 

Artykuł sponsorowany