Za nami pierwszy odcinek na żyw o show The Voice of Poland. Oj działo się działo.

Program rozpoczął występ Andrzeja Piasecznego i jego drużyny. Swój debiut w roli prowadzącej The Voice u boku Huberta Urbańskiego zaliczyła Magda Mielcarz i trzeba przyznać, że wypadła naprawdę fajnie. Dwoje wokalistów pożegnało się z programem. Gościem specjalnym odcinka był zwycięzca Voice of Holland – Ben Saunders.

W dzisiejszym odcinku wystąpili uczestnicy z drużyny Andrzeja i Kayah.

Na pierwszy ogień poszedł Maciej Moszyński z ekipy Kayah – Z całej mojej grupy Maciek jest najbardziej pracowitą osobą. To facet, który cały czas się pyta „A dobrze teraz? A dobrze tak\”? Trzymam za ciebie kciuki, kocham cię miłością pierwszą i ostateczną.

Następnie występy zaliczyli Edyta Strzycka, Filip Moniuszko, Kaja Domińska i Mateusz Krautwurst.

Z drużyny Piaska jako pierwszy wystąpił Rafał Brzozowski, który za swój występ dostał owacje na stojąco od publiczności. – Jestem ogromnie zadowolony.- Dodał trener.

Kolejno z grupy Andrzeja wystąpili Ian Rooth, Ewa Kłosowicz, Kasia Lisowska i Antek Smykiewicz.

Po wszystkich występach widzowie poprzez głosowanie sms’owe decydowali, która dwójka z każdej drużyny była bezpieczna i przechodziła dalej. Następnie trener drużyny ocalał kolejną osobę, a pozostała dwójka brała udział w dogrywce.

I tak z drużyny Kayah decyzją widzów w programie została Kaja Domińska i Filip Moniuszko. Kayah ocaliła Edytę, a w dogrywce wzięli udział Mateusz i Maciek, którzy jeszcze raz zaśpiewali swoje piosenki.

Decyzją trenera czyli Kayah ocalał Mateusz, a Maciek Moszyński jako pierwszy pożegnał się z programem. Zaskoczeni?

Natomiast z drużyny Piaska decyzją widzów ocaleni zostali Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski. Piasek zdecydował, że i Kasia jest bezpieczna. A dogrywkę, w której wzięli udział Ewa i Ian, wygrał Ian.

Ostatecznie z programem pożegnali się Maciej Moszyński i Ewa Kłosowicz.

Jak Wam się podobał pierwszy odcinek na żywo? Jurorzy dali radę? A prowadzący? Już za tydzień drużyny Nergala i Ani Dąbrowskiej. Zamierzacie oglądać?

\"\"
Drużyna Kayah

\"\"
Drużyna Piaska

\"Magdalena
Magdalena Mielcarz