Kilka dni temu świat obiegła wiadomość jakoby Gerard Pique miał dopuścić się zdrady i z tego powodu para postanowiła się rozstać. Tygodni „El Periodico” publikuje jednak zupełnie inne fakty. Piłkarz chciał się rzeczywiście rozstać, ale nie z powodu innej kobiety.

Związek Shakiry i Gerarda Pique wypalił się

Od tygodnia media huczą na temat rozstania Shakiry i Gerarda Pique. Para, która doczekała się wspólnie dwóch synów uchodziła za dobrze dobraną pomimo sporej różnicy wieku. Według hiszpańskiej gazety kryzys w ich związku trwał jednak od dłuższego czasu.

Shakira i Gerard Pique wydali OFICJALNE oświadczenie

Gerard Pique i Shakira rozstali się trzy miesiące temu. To właśnie wtedy piłkarz wyprowadził się z ich wspólnego domu i przeniósł się do apartamentu w Barcelonie. Od tego czasu żyją oddzielnie- czytamy w  dzienniku „El Periódico”.

Shakira i Gerard Pique rozstali się! Powodem ZDRADA?!

Podobno to właśnie piłkarz nalegał, by para wydała oficjalne oświadczenie o ich rozstaniu. Pomimo tego kryzysu rodzice Milana i Sashy starają się by ich życie przebiegało normalnie. W miniony weekend Shakira i Gerard kibicowali wspólnie Milanowi na jego zawodach sportowych w Czechach.  Do Barcelony jednak wrócili osobno.

 

 

 

 

IBIZA, SPAIN – *EXCLUSIVE* , Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Gerard Pique, 

Gerard Pique, 

Gerard Pique, FC Barcelona player and husband of Shakira, is seen while conducting a soccer training session for his sons Sasha Pique and Milan Pique in a park in the city of Barcelona during the state of health emergency COVID – 19, Coronavirus on May 31, 2020 in Barcelona, 

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique, fot. MiamiPIXX / VEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum