To będzie hit? Shakira (47 l.) i Cardi B (31 l.) właśnie pochwaliły się teledyskiem do wspólnej piosenki „Punteria” Odważny, ociekający seksem klip zawiera m.in. półnagą Shakirę i wiele nagich, męskich torsów. W tym przystojniaka z serialu „Emily w Paryżu” Luciena Laviscounta, który wciela się w ukochanego Shakiry.

Utwór znalazł się na 12. studyjnym albumie Shakiry, „Las Mujeres Ya No Lloran”. Nowa płyta kolumbijskiej piękności zawiera 16 utworów. Wśród nich znajduje się 8 nowych piosenek, a także nowe wersje jej znanych już hitów.

Shakira doczekała się własnego pomnika. Jest dziwny…

„Kiedy po raz pierwszy spotkałam Shakirę, było to w Paryżu na pokazie Fendi i byłam bardzo, bardzo zestresowana”, wyznała Cardi B, która chciała już wcześniej nawiązać współpracę z Shakirą.

Shakira w duecie z Cardi B

„Ludzie” Shakiry zadzwonili do „ludzi” Cardi B i tak się zaczęło. Piosenka w języku hiszpańskim jest dźwięczna i ma szanse na stanie się wielkim hitem tej wiosny. Hiszpański jest ojczystym językiem Shakiry i drugim językiem Cardi B, więc duet wyszedł bardzo naturalnie.

Shakira idzie na ugodę i unika więzienia

A jak przystało na wideoklipy obu pań, ten również jest niezwykle wyzywający i sexy. A Shakira wygląda w nim na 20 lat mniej. Gwiazda w skąpych body chwali się swoimi krągłościami, jak zwykle. Co myślicie o nowym wideo gwiazd?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: