Śluby w rodzinie królewskiej zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Gdy księżna Kate (38 l.) wychodziła za księcia Williama (38 l.) cały świat był zwrócony w stronę Wielkiej Brytanii. To samo działo się w przypadku Meghan Markle (39 l.) i księcia Harry’ego. Jedynie księżniczka Beatrice (31 l.) wyłamała się z tego schematu i zorganizowała kameralne zaślubiny, z powodu koronawirusa. Okazuje się, że po Beatrice jeszcze jedna osoba z rodziny królewskiej wyszła za mąż.

CO za wiadomość! Odbył się sekretny ślub Księżniczki Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi

Kolejny ślub z rodzinie królewskiej

W ubiegły weekend wnuczka księżniczki Aleksandry, kuzynki królowej Elżbiety, wzięła cichy ślub podczas prywatnej ceremonii w Londynie. Panna młoda, Flora Ogilvy, powiedziała „tak” mężowi Timothy Vesterbergowi w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba.

SZOKUJĄCY fakt wyszedł na jaw! Meghan Markle PORWANO na chwilę przed królewskim ślubem

Świeżo upieczona panna młoda miała na sobie klasyczną, prostą sukienkę od Emilii Wickstead, w której prezentowała się niezwykle elegancko.

Brytyjska arystokratka po kilku dniach pochwaliła się zmianą statusu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z mężem.

Timothy i ja pobraliśmy się w Chapel Royal, St James’s Palace w sobotę 26 września. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi i nie możemy się doczekać świętowania w przyszłym roku – napisała Flora.

Flora zajmuje 54. miejsce w kolejce do tronu brytyjskiego. Mimo, że nie pojawia się w mediach tak często, jak księżna Kate, czy Meghan Markle – to jej życie prywatne budzi ciekawość fanów rodziny królewskiej. Arystokratka jest zapraszana na niektóre wydarzenia i spotkania z rodziną królewską.

Flora ma 26 lat i jest konsultantem ds. sztuki. O zaręczynach z Timothy poinformowała w maju 2019 r. Para jest ze sobą od lat i świetnie się dogadują.

Podoba się Wam jej ślubna kreacja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak wygląda miesiąc miodowy Księżniczki Beatrice i jej świeżo poślubionego małżonka?

Meghan Markle doprowadziła księżniczkę Beatrice do łez w dniu jej ślubu

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?