W sobotni wieczór widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania uczestników drugiej edycji show „Dance Dance Dance”.

OSTRO! Anna Mucha do Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance: Po co jesteś w tym programie?

Choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, a wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów. Podczas oceny ich pierwszego występu Anna Mucha stwierdziła, że Katarzyna Stankiewicz zbyt mocno dystansuje się do programu przez co nie prezentuje tanecznych umiejętności na takim poziomie jakby mogła. W drugim odcinku jurorka wróci do wydarzeń sprzed tygodnia.

Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu… Pomyślałem sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek – zacznie ocenę występu sióstr Stankiewicz Anna Mucha.

Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam – doda po chwili, po czym wstanie i zaśpiewa fragment utworu „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend.

Anna Mucha w Vivie: Dla mnie LA jest brzydkie, nieatrakcyjne, nieinteresujące

Po prezentacji wokalnych umiejętności Anna Mucha poprosi Katarzynę Stankiewicz o ocenę jej występu.

Pozwólcie, że ja tego nie ocenię – zakomunikuje wokalistka zespołu Varius Manx.

Widzowie krytykują Annę Muchę po 1. odc. Dance Dance Dance: Pani Mucha zachowuje się wręcz prostacko

Przypomnijmy, że drugą parą z najmniejszą liczbą punktów są Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Czy to jeden z tych duetów opuści program? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Wszystko wskazuje na to, że w drugim odcinku „Dance Dance Dance” zrobi się bardzo gorąco.

Dance dance dance II
Anna Mucha
Ida Nowakowska
Robert Kupisz
TVP S A

Dance dance dance II
Katarzyna Stankiewicz
Anna Stankiewicz