„M jak Miłość” od 22 lat gości w polskich domach i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Serial wypromował mnóstwo gwiazd m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Joannę Koroniewską, Annę Muchę, czy Katarzynę Cichopek.

18. urodziny M jak miłość – GWIAZDY

Zarobki w serialu „M jak miłość”

Niedawno zrobiło się wyjątkowo głośno o zarobkach obsady „M jak miłość” za sprawą Kacpra Kuszewskiego. W audycji „Wykolejeni Podcast” wyznał, że gdy rozstawał się z „M jak miłość”  i miał jeden czy dwa dni zdjęciowe w miesiącu, więc zarabiał 5 tys. zł brutto.

Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? 5 tys. miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. No, to są takie kwoty.

„SuperExpress” dowiedział się, że Teresa Lipowska ma dostawać około trzy tysiące złotych za dzień na planie zdjęciowym, a jak wiemy, to jedna z czołowych bohaterek serialu.

fot. Ga³¹zka/AKPA

KOLEJNA gwiazda odchodzi z „M jak Miłość”. Ma ważny powód

Nieco więcej zarabiają bracia Mroczkowie, którzy inkasują po 6 tys. zł za dzień zdjęciowy. Podobną stawkę ma Katarzyna Cichopek. Kiedyś nawet wygadał się Marcin Hakiel, ile zarabia jego ówczesna żona:

Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W 'M jak miłość’ ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł – zdradził „Plotkowi”.

Małgorzata Kożuchowska, zanim uśmiercono jej postać Hanki Mostowiak w kartonach, zarabiała 9 tys. zł za dzień zdjęciowy.

Z kolei Dominika Ostałowska do dziś gra w „M jak miłość”. Ma piętnaście dni zdjęciowych w miesiącu, za jeden dzień na planie dostaje 3 tys. zł, czyli miesięcznie ok. 45 tys. miesięcznie.

fot. Proñczyk/AKPA

Anna Mucha straci rolę w „M jak miłość”? „Miałam świadomość, że może tak się stać”

A kto inkasuje obecnie najwyższą stawkę? Podobno Anna Mucha ma za dzień na planie aż 8 tys. złotych.

Według naszych ustaleń teraz będzie pojawiała się na planie 15 dni, co – jak łatwo wyliczyć – daje 120 tys. zł. To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu – pisze „SE”.

Anna Mucha

fot: AKPA Opis: Anna Mucha na planie serialu „M jak miłość”, 30.05.2008, fot. Adam Prończyk/AKPA

Anna Mucha na planie M jak miłość, 2000 rok

Anna Mucha na planie M jak miłość, 2000 rok
fot. Zawada/AKPA