Wszystko wskazuje na to, że druga edycja tanecznego show TVP2 będzie obfitowała w wiele emocjonujących momentów. Będzie dochodziło do konfrontacji nie tylko między tańczącymi gwiazdami ale także pomiędzy uczestnikami i jurorami.

Kasia Stankiewicz znów pokazuje CIAŁO; na ramówce TVP błysnęła boczkiem (ZDJĘCIA)

W sobotę zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii „Dance Dance Dance”, w której wystąpi m.in. Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną. Już teraz w naszym materiale wideo możecie zobaczyć fragment opinii Anny Muchy na temat występu wokalistki. Jedno pytanie jurorki skierowane do Katarzyny Stankiewicz wywołało dyskusję, której nikt się nie spodziewał…

Chciałabym wiedzieć po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty – oceniła solowy występ Kasi jurorka „Dance Dance Dance”.

Anna Mucha wygląda dziś lepiej niż w Playboyu

Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać – skwitowała Katarzyna Stankiewicz.

Przypomnijmy, że Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy biorą udział w show, także zdobyli się na odwagę, aby skomentować oceny jurorów w pierwszym odcinku.

Parę uwag było bolesnych – wyznał Aleksander Sikora.

Aleksander Sikora zastąpi Michała Olszańskiego jako prowadzący Pytanie na śniadanie

Muszę przyznać szczerze, że oceny mnie zdemotywowały – mówiła prezenterka „Pytania na Śniadanie”.

Jak widać uczestnicy drugiej edycji nie boją się wyrażać swoich opinii na temat wypowiedzi Anny Muchy, Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku? Jak z odwzorowaniem choreografii z legendarnych wideoklipów poradzą sobie uczestnicy „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

 

Kasia Stankiewicz w Dance Dance Dance, fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

 

 

Anna Mucha, jurorka, 2. edycji Dance Dance Dance, fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP