Anna Mucha (39 l.) zastąpiła Ewę Chodakowską w nowej edycji show TVP „Dance Dance Dance”. Po pierwszym odcinku, w którym aktorka mocno skrytykowała występ piosenkarki, Kasi Stankiewicz, na Instagramie Muchy pojawiły się krytyczne komentarze.

Anna Mucha skrytykowała występ Kasi Stankiewicz w „Dance Dance Dance”

Jurorce nie przypadł do gustu występ Stankiewicz. Mucha zarzuciła wokalistce, że nie zaangażowała się wystarczająco w taniec. Całą wymianę zdań między Anną Muchą a Kasią Stankiewicz opisaliśmy tutaj. 

Nie oznacza to, że Mucha krytykowała wszystkich – jurorka była zachwycona tańcem Rafała Mroczka (pozostali jurorzy również byli pod wrażeniem jego show). Mucha nie szczędziła też wsparcia innym uczestnikom. Jednak jej komentarz pod adresem Stankiewicz pozostawił niesmak:

A jakie jest Twoje doświadczenie z tańcem? I kto pozwolił Ci na obrażanie np. P Kasi? Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni sezon w którym jesteś w jury bo tam się nie nadajesz!!! – piszą internauci na Instagramie Muchy, która poprosiła fanów o komentowanie programu pod jej postem.

Anna Mucha wygląda dziś lepiej niż w Playboyu

Dla mnie to była konstruktywna krytyka, jest w jury, więc nie wiem czego oczekujesz? Jej ocena miała na celu dodać mocy Kasi, a ona powiedziała wprost, że jej nie zależy… – inni internauci bronią stanowiska Muchy.

Potem jednak znów odezwali się krytycy:

Popieram bo ma tyle wspólnego z tańcem co kot napłakał. Nie komentuje tańca tak naprawdę, więc po co ona tam jest ? Wtrąca się w zdanie lub nie na miejscu zaczyna się śmiać, ja rozumiem wszystko, le nie takie zachowanie wobec uczestników. Ja rozumiem, że nie chce być jak Ewa Chodakowska, ale nie ma prawa tak się zachowywać. Myśli że będzie jak Ida jak da takie oceny ? Za dużo sobie pozwala i nie chce żeby była w następnej edycjiszkoda że nie może odejść w tej… – napisał ktoś.

Strasznie chamsko potraktowała P Kasię, jakby znała się na tańcu najlepiej ze wszystkich – zauważyła kolejna osoba.

Anna Mucha kipi seksapilem obok samochodu Wojewódzkiego. A jednak wróciła do niego?

Widzowie porównują Muchę do Nowakowskiej, która jest ekspertką od tańca:

Podzielam zdanie. Pani Mucha zachowuje się wręcz prostacko 🙁 w porównaniu do konkretnych, profesjonalnych wypowiedzi Pani Idy, która zna się na rzeczy, a przy tym zawsze jest uprzejma i pogodna, Anna Mucha wypada blado. Rozumiem, że zachciało się jej być nowym Wojewodzkim. :v Nie tędy droga.

Zgadzam się… „mimoza bez charakteru” i inne docinki. No tego się nie spodziewałam 😖 Bardzo niemiła osoba z tej Pani Anny – piszą internauci.

Annie Musze dostało się również od komentujących za to, że zgodziła się wystąpić w show TVP, która zdaniem wielu osób jest upolityczniona i prezentuje poglądy obozu władzy.

Kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję 🎶 – piszą ludzie.

Nikodem Rozbicki opowiada o pracy z Anną Muchą

Nieważne gdzie, najważniejsze, aby cyferki na koncie się zgadzały 😃 – komentują inni.

Oglądaliście 1. odc. Dance Dance Dance? Jakie są Wasze wrażenia?

Jonkisz wstydził się dotykać pup dziewczyn, Stankiewicz miała łzy w oczach przez Muchę, a prawdziwą PETARDĄ okazał się MROCZEK!

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

dance dance dance 2
druga edycja
sezon drugi
odc1
odcinek 1
wystepy solowe
solo
Katarzyna Stankiewicz
Tomasz Kammel

Dance Dance Dance 2
druga edycja
sezon drugi
odcinek 1
odc1
Jury
Anna Mucha

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA