Jak podaje brytyjski dziennik The Mirror książę Harry i Meghan Markle zostali zaproszeni do Ghany po „triummie” ich wizyty w Nigerii. Ich podróż do Afryki rozwścieczyła rodzinę królewską.

Według ekspertów król Karol i książę William są wielce zniesmaczeni faktem, że ich podróż miała znamiona „królewskiej”. Meghan Markle i książę Harry byli przyjmowani na miejscu ze wszystkimi honorami, które się im już nie należą, odkąd w 2020 roku zrezygnowali z ról pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Nowy tytuł księcia Williama to „wielka zniewaga” dla Harry’ego

Przywódcy Ghany bardzo chcą, aby państwo Sussex odwiedzili ich po „sukcesie” w sąsiedniej Nigerii, jak podają  źródła „The Mirror”. Ci nie mogą się doczekać, aby ksiażę Harry i Meghan przylecieli do Akry, stolicy Ghany, tak kochanej przez zmarłą babcię Harry’ego, królową Elżbietę II.

ksiaze harry meghan markle

Książę Harry i Meghan polecą do Ghany?

Zaproszenie kontrowersyjnej pary do Ghany jest następstwem udanej podróży po Nigerii, podczas której wspierali program „Giganci Afryki”.

Meghan i książę Harry ogłosili również, że planują rozszerzyć swoje wysiłki w pomocy dla kraju w postaci ufundowania m.in. nowoczesnej przestrzeni do uprawiania sportów.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: