Meghan Markle i książę Harry w poniedziałek rano powitali na świecie syna – Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora. Kiedy już dowiedzieliśmy się, jakie imię wybrała książęca para. Teraz wszyscy zastanawiają się – kogo świeżo upieczeni rodzice wybiorą za chrzestnych.

Porównaliśmy zdjęcia Meghan i Kate po ich pierwszych porodach – czy Meghan rzeczywiście wyglądała na bardziej zmęczoną?

Na samej górze listy znalazł się George Clooney (58 l). Po pierwsze jest bliskim przyjacielem Meghan i Harrego. Po drugie, kiedy tylko księżna była krytykowana, on bronił ją w mediach. Po trzecie syn książęcej pary urodził się w urodziny aktora.

George Clooney zostanie ojcem chrzestnym Archiego?

Clooney obecnie promuje swój nowy film „Catch-22” i prawie w każdym wywiadzie jest pytany o dziecko książęcej pary.

W wywiadzie dla „Entertainment Weekly” zażartował, że jest rozczarowany, bo przyjaciele nie wybrali jego imienia jako hołd ich przyjaźni.

Nie daję żadnych rad. Mam 58 lat, a jak ma się 58 lat, to już się tylko wzdycha „Uggggh”. Potrzebuję już teraz tylko chodzika do pomocy w chodzeniu, a nie dawania rad

– powiedziała gwiazdor.

A pytania o to, że Archie przyszedł na świat w dniu jego urodzin, również obrócił w żart.

To dość irytujące, bo dzieciak tak naprawdę skradł mi mój dzień! To miał być mój dzień. Dzielę go już z Orsonem Wellesem i Zygmuntem Freudem!

– śmiał się aktor.

Z kolei w programie „Extra” zaprzeczył, że zostanie ojcem chrzestnym i nie chce nim zostać, bo sam ledwo co został rodzicem. Zaznaczył, że jest to przerażające.

Przypominamy, że George i Amal zostali rodzicami bliźniaków: Elli i Aalexandra. Za miesiąc będą świętować drugie urodziny.

George i Amal Clooney będą chrzestnymi dziecka księcia Harry’ego i Meghan?

Teraz George Clooney na pewno nie zostanie ojcem chrzestnym. Nawet jeśli Meghan i Harry zastanawiali się po cichu nad wyborem Georga Clooneya. Po wypowiedzi aktora z pewnością odeszli od tej myśli.

AFI' s 46th Life Achievement Award Gala Tribute to George Clooney  George Clooney, Amal Clooney Prince Harry, Queen Elizabeth's grandson, marries U.S. actress Meghan Markle in Windsor
The Duke and Duchess of Sussex visit Tonga