Małgorzata Rozenek-Majdan jest chyba najbardziej odważną i bezpruderyjną polską celebrytką. Instagram żony Radka Majdana widział już niejedno. Czasem można mieć wrażenie, że Małgorzata jest jeszcze bardziej ostra w tym, co pokazuje, niż… Doda, znana z kontrowersyjnego stylu bycia i prowokowania.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała PIKANTNE zdjęcie z Radkiem!

Internauci wiele razy byli oburzeni albo „zniesmaczeni” fotkami Rozenek-Majdan. Chyba najbardziej oburzyły ich zdjęcia celebrytki topless robione przez jednego z jej synów.

Jednak to, co dzieje się dziś na forum Rozenek, to chyba największa burza, z jaką spotkała się gwiazda.

Wszystko za sprawą zdjęcia celebrytki… w majtkach. Małgorzata wrzuciła seksowne selfie. Nie musiała długo czekać na krytykę.

Go ahead:) Nobody respects you anyway „lady” – napisał ktoś bardzo dosadnie.

Witam b. lubię Panią ale pomimo ze figura świetna to jakiś mam niesmak …. przykro mi – posypały się kolejne uwagi.

Ludzie zwracają uwagę na to, że Rozenek ma dzieci i powinna mieć to na uwadze publikując odważne fotki:

Pani sie nie wstydzi w majtkach zdjęcia robić? Dzieci juz do szkoły chodzą… moze cos trzeba przemyśleć. Jak na swoj wiek masz ladna figurę, ale bycie matka w podeszlym wieku do czegos zobowiązuje – napisał ktoś złośliwy.

Cytujac Dorote Szelagowska”Pokazujesz d*upe na Instagramie, no to potem się nie dziw, że jesteś przez pryzmat tej d**py oceniany” tez zycze milego dnia 😚 – dorzuciła kolejna osoba.

Ktoś z kolei zasugerował, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Wooow jaki śliczny brzusio 😍😍😍 to już oficjalnie ??? Życzę córeczki !!! Buziaki 😘👏👏👏

Gratulacje ! Który to miesiąc ? 😍😍😍 – padło pytanie.

Oj, to zdjecie jest zbyt intymne… ja szczerze mówiąc balabym się trzymać takie zdjęcie nawet w telefonie nie wsponinajac o wrzucaniu do sieci gdzie za chwile może znaleźć się na stronie „gorące gimazjalistki” czy „ponętne foczki” – zauważyła internautka.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek PÓŁNAGO na Instagramie! (ZDJĘCIE)

Zakochana w sobie ….. i tylko sobie narcyzm do potęgi ,i przepraszam ale chyba pani odwaliło !! – zdenerwował się ktoś poważnie.

Oj ten pośpiech, spodni się zapomniało? No ale jutro wszyscy będą pisać o tym zdjęciu. Jak dużo jest nam pani jeszcze siebie pokazać? – padło pytanie.

Hola hola 😁. Lewandowska też promuje wszystko co fit zdrowy tryb życia ćwiczenia itp ale jakoś ona z gołą dupą po internecie się na afiszuje 😊nie mam nic do Pani Gosi ale pewne rzeczy perfekcyjnej Pani nie przystoją schodzi na psy niestety jak większość celebrytek zero prywatności i intymności 😊 o promowanym szanowaniu samej siebie nie wspominając 👍🏼😁

Małgorzata odpowiedziała:

Kochani, mój Instagram jest taki, jak wszystko, co mnie otacza, czyli różnorodny 🙂 i właśnie dlatego, że jestem zabieganą mamą dwójki chłopców, prowadząca „Projekt Lady” i nie tylko, czy właścicielką dwóch prześlicznych buldożków francuskich, która potrafi bawić się z przyjaciółmi do rana, wrzucam różnorodne zdjęcia. Każda z nas to może, bo każda z nas jest wszechstronna. Gdy podróżuję, chętnie wrzucam zdjęcia z podróży. Gdy czytam ciekawą książkę, publikuję jej okładkę. Gdy chcę pochwalić się efekty trudnej dla mnie jak dla każdej z Was diety, robię to 🙂 Bo tak jak różnorodna jestem ja, tak różnorodne jest również moje życie. Nie wsadzajmy siebie w sztywne ramy i nie udawajmy, że mamy jedna twarz. Nikt z nas nie jest jednowymiarowy. Kochani, miłego dnia i więcej luzu 🙂😄😁

Ona niedługo lepiej będzie pozowala w filmach porno niz nadawała się do prowadzenia Projekt Lady albo Perfekcyjna pani domu 🙁 Bardzo płytka kobieta i zero klasy i wstydu 🙁 – zauważył ktoś.

Pani Małgosiu zgodzę się, ale „tego” jest tutaj już dużo za dużo, że nie chce się patrzeć co nie umniejsza pani ciężkiej pracy w trzymanie formy..pozdrawiam..luz jest 😊 – odpowiadali internauci.

Bądźmy jadnak sprawiedliwi – niektóre komentarze zawierały słowa zachwytu i uznania:

Gosia jesteś petarda ! Tak trzymaj! Nie jedna tak chciałaby wyglądać …. nie ważne czy masz 25 czy 42 lata ważne , ze dbasz o siebie ❤⚡️ – napisała fanka.

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?

Pokazywała już wiele, ale tym razem Małgorzata Rozenek POJECHAŁA PO BANDZIE?