Marek Saganowski, były piłkarz reprezentacji Polski i trener Motoru Lublin w latach 2020-2022. Jakiś czas temu zwolniono go z funkcji szkoleniowca Wisły Płock i od tej pory jest bezrobotny. Teraz znów zrobiło się o nim głośno, ale tym razem za sprawą żony.

Klaudia Halejcio o powrocie do formy po ciąży: „Jak serial komediowy. Pełen zwrotów akcji”

Żona byłego piłkarza i reprezentanta Polski oskarża go o romans

Jego żona, Kamila Saganowska za pośrednictwem mediów społecznościowych oskarżyła go o zdradę. Opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zwróciła się do rzekomej kochanki, aby dała spokój, bo zamierza walczyć o rodzinę: „wybacza mu wszystko i kocha go bezwarunkowo”.

Kamila Saganowska twierdzi, że były piłkarz ma romans z kobietą, którą poznał za czasów kontraktu w Motorze Lublin. Co najlepsze, dane domniemanej kochanki podała do wiadomości publicznej.

Kobieta, która oczarowała mojego męża i bardzo chce mnie zastąpić u jego boku. Ba! Nawet już to robi. U siebie w domu przynajmniej – ujawnia.

Joanna Krupa zdradza, dlaczego wciąż jest singielką. Zaskakujący powód?

Dodaje, że kobieta już nawet nie ukrywa się z Kamilem i „przez przypadek” pokazuje go na relacjach w mediach społecznościowych:

W relacji zawsze można przez przypadek oczywiście zobaczyć, a to rączkę mojego męża, a to stopę, a to plecy. Czasem oznaczy naszych znajomych, którzy udają, że wszystko jest okej. Nawet jeździ oglądać mecze z moim mężem. (…) I nawet, jak nie będziemy już małżeństwem, zawsze będziemy rodzicami dla naszych dzieci i nas nie rozdzielisz. Będziesz musiała z tym żyć, że tak bardzo starałaś się nas rozdzielić i ci się nie udało – napisała Kamila Saganowska.

Marek Saganowski reaguje na oskarżenia żony

Teraz oświadczenie wydał Marek Saganowski za pośrednictwem „Przeglądu Sportowego Onetu”. Wyjawił, że kryzys w małżeństwie nastąpił już kilka lat wcześniej i wkrótce nastąpi rozwód:

(…) w związku z treściami opublikowanymi przez moją wkrótce byłą żonę chciałbym zaznaczyć, że przedstawiona przez nią wersja wydarzeń jest nieprecyzyjna, a rozpad naszego małżeństwa rozpoczął się już kilka lat temu, nie z mojej winy. W związku z powyższym obarczanie osób trzecich winą za rozpad naszego małżeństwa jest nieuczciwe, krzywdzące i niezgodne z prawdą – czytamy.

Saganowscy byli małżeństwem od 2000 roku i doczekali się dwójki pociech.

Jessica Ziółek mówi o zdradach w związku z Milikiem: „Ona jeździła do niego”

Marek Saganowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot. Kurnikowski/AKPA

Piłkarskie Oskary 2004,  Fot. Zawada/AKPA