Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują huczne wesele. Niedługo para powie sobie „tak”. Amerykańskie media donoszą, że ich związek różni się od poprzednich Jennifer Lopez.

Dałabyś radę chodzić w takich szpilkach jak Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez związek

Jennifer Lopez (49 l.) już za kilka miesięcy po raz czwarty powie „tak” – tym razem będzie jej wybrankiem jest Alex Rodriguez (43 l.). Jennifer przyjaźni się z narzeczonym od wielu lat i wychowuje z nim dzieci. Czy to przepis na udany związek?

Zobacz również: Jennifer Lopez w końcu SKOMENTOWAŁA plotki o zdradzie męża. Wiem, jaki jest nasz związek

Temat zdrady Alexa Rodrigueza był głośny w mediach, jednak para nie komentowała doniesień. Prawdopodobnie były to tylko plotki.

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak ma wyglądać ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza: Oto szczegóły czwartego ślubu Jennifer Lopez. Suknia będzie warta fortunę! teraz amerykańskie media donoszą, jak wygląda ich związek „zza kulis”.

Okazuje się, że jest zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażaliśmy:

Pomiędzy Jennifer i Alexem nie ma zbyt wiele chemii. To tylko układ pomiędzy przyjaciółmi, którzy korzystają dzięki temu ze statusu “power couple”. Jennifer wie, że Alex ma “rozbiegany wzrok” i słabość do innych kobiet, ale nie pozwoli, by tego rodzaju publiczne oskarżenia wpłynęły na ich ślub. Wie, że związek z nim jest dobry dla jej wizerunku. Ta relacja to raczej związek dwóch umysłów, niż romans stulecia. Oboje odnoszą niesamowite sukcesy, mają gigantyczne fortuny i Jennifer uwielbia to, że są tak wpływowi. Nie tworzą może romantycznej relacji, ale Jenny ufa ocenie i zdrowemu rozsądkowi Alexa. Wie dokładnie co robi, pozostając z nim w związku – powiedział informator Radar Online

Myślicie, że to przepis na udany związek?

Zobacz również:

Co Jennifer Lopez ma na telefonie: jakie aplikacje, kogo na tapecie? WSZYSTKO widać na tym zdjęciu!

To nagranie to HIT sieci! Narzeczony Jennifer Lopez opublikował zaskakujący film (VIDEO)

Jennifer Lopez w różowym bikini. Gwiazda ma prawie 50 lat, a ciało nastolatki!

 

 

Wiemy jak wygląda DIETA Jennifer Lopez. To dzięki TEMU ma tak idealną figurę