Dla wielu z nas 30. urodziny to przełomowy moment i okazja do świętowania wkroczenia w nowy etap życia. Wciąż panuje przekonanie, że w tym wieku należy mieć już ustabilizowaną sytuację życiową – stałą pracę, mieszkanie i małżonka. Takie myślenie jednak niesie za sobą stres i rezygnację z dobrej zabawy i korzystania z młodości, która przecież jest właśnie w rozkwicie! Myśląc o podarunku na 30. urodziny, warto postawić na taki, który udowodni, że nowa dekada wcale nie musi być taka straszna, jak ją piszą!

Jaki prezent wybrać na 30. urodziny?

Trzydziestka to dla każdego człowieka ważny moment – to graniczny czas między młodością a dojrzałością. Ten dzień z pewnością pozostaje w pamięci na długo. Warto więc sprawić, aby dzięki prezentowi te wspomnienia były jak najmilsze. Ważne jest, aby prezent na 30. urodziny był nietypowy, kreatywny, oryginalny i podarowany od serca! Warto też pamiętać, że prezent na trzydziestkę powinien dostarczyć osobie obdarowanej niezapomnianych wrażeń i emocji, a nie przypominać o upływie czasu.

Na 30. urodziny warto podarować prezent w formie przeżyć, który dostarczy nie tylko wspaniałych emocji, ale również będzie okazją do stworzenia wspomnień. Taki prezent, przypomni mu o młodości, o cieszeniu się życiem i możliwościach robienia nowych rzeczy. Obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona!

Prezent na 30. urodziny dla niej

Okrągłe urodziny to zawsze wielkie wydarzenie, tym bardziej jeśli chodzi o kobiety. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dobranie i przemyślenie prezentu. Prezent na 30. urodziny dla kobiety powinien być dopasowany do jej zainteresowań, charakteru, a co najważniejsze – do jej stylu życia. Ponieważ każda kobieta inaczej podchodzi do życia, to różne podarunki sprawią jej radość. Weź pod uwagę kilka ciekawych pomysłów na prezent w formie przeżyć:

  • Kurs sushi to idealny i oryginalny prezent dla każdej kobiety, która lubi robić nowe rzeczy, chciałaby zdobyć nowe umiejętności i kocha gotować. Kurs pod okiem doświadczonego sushi mastera to wspaniała okazja do odkrycia tajników japońskiej kuchni!
  • Dzień w SPA pozwoli na odpoczynek i relaks, który przyda się każdej kobiecie, zwłaszcza wkraczającej w nową dekadę wiekową. Jeśli kobieta lubi spędzać czas, odprężając się, to pakiet zabiegów będzie dla niej idealnym prezentem.
  • Lot awionetką to prezent pełen wrażeń, dzięki któremu obdarowana kobieta będzie mogła podziwiać wspaniałe widoki. Lot z doświadczonym pilotem to niesamowite, a przy tym łatwe w realizacji przeżycie!

prezent dla niej

Prezent na 30. urodziny dla niego

Wybór prezentu na 30. urodziny dla mężczyzny to nie lada wyzwanie, dlatego ważny jest jego indywidualny dobór. Panowie w takim wieku przeważnie lubią wyzwania i adrenalinę i wciąż są ciekawi życia. Na taką okazję warto podarować coś pełnego wrażeń i emocji!

  • Skok ze spadochronem to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia adrenalinę i nie boi się wyzwań (spodoba się też niejednej 30-latce!). Skok w tandemie z 4000 metrów to niesamowite przeżycie oraz możliwość podziwiania widoków w czasie szybowania!
  • Jazda off road pozwoli każdemu miłośnikowi mocnych wrażeń na ekstremalną jazdę po bezdrożach samochodem terenowym. Liczne wzniesienia, błoto, piach i strome podjazdy to niezapomniane przeżycie dla każdego mężczyzny!
  • Degustacja whisky to oryginalny prezent dla każdego miłośnika tego trunku. Daje możliwość zdobycia nowej wiedzy i skosztowania kilku rodzajów whisky. Będzie to idealny prezent dla każdego świeżo upieczonego 30-latka.

prezent dla niego

Jeśli szukasz więcej ciekawych pomysłów na prezent na 30. urodziny, to zajrzyj na stronę: www.prezentmarzen.com/30-te-urodziny/. Znajdziesz tam całą masę prezentów w formie przeżyć!

 

Artykuł sponsorowany