Jakiś czas temu w zagranicznych mediach było głośno o konflikcie Meghan Markle i Priyanki Chopry. Aktorki znają się od lat i były ze sobą blisko. Priyanka była obecna na królewskim ślubie.

Priyanka Chopra jest WŚCIEKŁA na Meghan Markle – oczekuje przeprosin

Priyanka Chopra komentuje plotki o kłótni z Meghan Markle

Priyanka była gościem w programie Watch What Happens Live. Andy Cohen zapytał się jej, czy to prawda, że ma pretensje do Meghan o to, że ta nie pojawiła się na jej ślubie z Nickiem Jonasem.

O mój Boże, nie, to nieprawda – odpowiedziała ze śmiechem.

Priyanka Chopra and Nick Jonas continue glamorous wedding celebrations with a third Reception in Mumbai / Zed Jameson / BACKGRID , kod: Priyanka Chopra and Nick Jonas

Po ślubie Meghan i Harry’ego, Priyanka na Instagramie umieściła zdjęcia ceremonii i napisała:

Ty, mój przyjacielu, byłaś uosobieniem łaski, miłości i piękna. Każdy wybór dokonany przez ciebie na tej uroczystości przejdzie do historii, nie tylko dlatego, że był to twój ślub, ale dlatego, że ta ceremonia oznaczała zmianę i nadzieję… obie rzeczy, których świat rozpaczliwie potrzebuje.

Priyanka Chopra nie pojawiła się na baby shower Meghan Markle

Po tym, jak księżna nie pojawiła się na ślubie Priyanki, żona Nicka Jonasa ominęła nowojorski baby shower Meghan, a przecież były tam jej wszystkie bliskie przyjaciółki.

Okazuje się jednak, że panie nie są wcale przez to skłócone – zwyczajnie nie zawsze da się wszystko pogodzić z obowiązkami zawodowymi, a tym bardziej królewskimi.

Oto PRAWDA o kłótni Williama i Harry’ego. Nie ma to nic wspólnego z Meghan i Kate

Dobrze, że panuje między nimi zgoda?

Future Sister In-Laws! Priyanka Chopra and Sophie Turner grab dinner together at Craig's Priyanka Chopra Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego