Od dłuższego czasu wszyscy fani rodziny królewskiej żyją rzekomym konfliktem między księżną Kate i księżną Meghan. Najnowsze doniesienia mówią, że one się tak naprawdę lubią, a to między księciem Williamem i księciem Harrym dochodzi do zgrzytów.

William OFICJALNIE o konflikcie Meghan i Kate. To trwa już bardzo długo!

Książę William i książę Harry pokłócili się

Kłótnia Meghan i Kate jest tylko przykrywką dla tego, co dzieje się między braćmi. Od miesięcy się nie dogadują. Widać to nawet po ich mowie ciała.

Plotki potwierdza Nick Bullen, który od prawie 20 lat tworzy programy o brytyjskiej rodzinie królewskiej i od ośmiu lat ściśle współpracuje z księciem Karolem.

Ludzie nie chcą myśleć o kłótni między nimi. Wydaje się, że dwaj bracia, którzy wcześnie stracili matkę, są bardzo blisko. Konflikt między księżnymi jest o wiele bardziej atrakcyjny dla mediów. (…) Książę Karol i królowa Elżbieta ciężko pracują, aby Harry i WIilliam znów się dogadywali.

Książę William i książę Harry

Konflikt księżnej Kate i księżnej Meghan

Plotki zaostrzył ostatnio fakt, że Pałac Kensington wystosował specjalne oświadczenie na temat wyprowadzki Meghan i Harry’ego  do Frogmore Cottage. Mają otrzymać nowych pracowników, dodatkowo oddzielą współpracę zawodową od księcia Williama i księżnej Kate.

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się. Nie mogą już znieść towarzystwa Kate Middleton?

Wszyscy myśleli jednak, że to przez wzajemną niechęć do siebie księżnej Sussex i księżnej Cambridge, a nie ich mężów.

Meghan,Kate, William i Harry podczas świąt Księżna Meghan i książę Harry