Przemek Kossakowski na dobre zadomowił się w telewizji TTV. Jesienią zobaczymy go w kolejnym formacie proponowanym przez wspomnianą stację.

Wojciechowska i Kossakowski NOWYMI prowadzącymi w DDTVN?

Program „Usłyszcie nas!” w TTV

Jesienią w TTV nowy program talent show „Usłyszcie nas!”, a w nim zobaczymy wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Krzyśka Hirsztritta, uczestnika „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemka Kossakowskiego.

Skoro są mentorzy to i bohaterowie. A kim oni są? To silne osobowości idące pod prąd, niepokorne i kolorowe indywidualności, które przetestują otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych – każda w wysokości 50 000 złotych.

W programie nie będzie jurorów i ocen, będzie w nim natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas – wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Na to bardzo liczę – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca – drag queen, Himera.

„Usłyszcie nas!” – kiedy i gdzie oglądać

Premiera serii na antenie TTV będzie miała miejsce w niedzielę, 18 października o godz. 22:15. Za jej produkcję odpowiada firma Mass Koncept.

ZOBACZ TEŻ:

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” WRÓCILI do siebie. „Dawno nas razem tu nie było”

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny jak prawdziwa królowa życia (FOTO)

Program "Usłyszcie nas!" w TTV

Program „Usłyszcie nas!” w TTV/fot. mat. pras.