W ubiegłym miesiącu Piotr Kraśko pożegnał się z programem „Dzień Dobry TVN”. Obecnie dziennikarza można oglądać w „Faktach”, gdzie zajął miejsce Justyny Pochanke. Kilka dni temu okazało się, że również i Kinga Rusin, która wraz z nim prowadziła wydania śniadaniówki, również zdecydowała się zrezygnować z tej roli.

Nie tylko Kinga Rusin odchodzi z „DDTVN”? Wpis jednej z dziennikarek wywołał poruszenie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą DDTVN?

Niedawno plotkowano, że do pracy w TVN-ie wróci Agnieszka Woźniak-Starak, która była widziana na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji TVN. Niektórzy przypuszczają, że to ona ma duże szanse na współprowadzenie DDTVN.

Wszelkie spekulacje docierają do Edwarda Miszczaka, o czym dał znać podczas jesiennej ramówki stacji. W tym roku prezentacja nadchodzących programów, seriali i filmów odbyła się online. Miszczak nie ogłosił jeszcze nowego duetu, ale zdradził, że trwają testy i kilka osób jest branych pod uwagę. W tym Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski.

Jest teraz polowanie na nową parę, bo wiadomo już, że szukamy kogoś nowego. Testy trwają, dziś też mamy jeden z testów i już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do Dzień Dobry TVN – powiedział Miszczak.

Para, która od lat związana jest z TVN-em, miała okazję poprowadzić tegoroczną ramówkę. Czy ich występ na tyle zachwyci władze stacji, że faktycznie zostaną prowadzącymi „Dzień Dobry TVN”. Wkrótce się o tym przekonamy.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w TVN? Była widziana na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem

Martyna Wojciechowska POTWIERDZA zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim. Pierścionek jest wyjątkowy

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska prowadzą ramówkę TVN

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. Bartek Krupa

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska na ramówce TVN

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. Bartek Krupa

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska na Balu TVN

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska ściance

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. AKPA