Dagmara Kaźmierska zrobiła się rozpoznawalna po występach w telewizyjnym show, emitowanym na antenie TTV „Królowe życia”. Kaźmierska bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy docenili jej humor i podejście do życia. Wiele razy spekulowano, na temat jej wieku. Dagmara przerwała plotki i pokazała na torcie urodzinowym, ile ma lat.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” pokazała stare zdjęcie z 18-tki

Dagmara z „Królowych życia” świętuje urodziny

Dagmara Kaźmierska ma za sobą rzeszę fanów, którzy uwielbiają jej optymizm i pozytywne podejście do życia. Kaźmierską w przeszłości spotkały nie małe problem, za które musiała odpokutować i od dłuższego czasu prowadzi przykładne życie bizneswoman.

Celebrtka w zeszłym roku brała udział w niebezpiecznym wypadku samochodowym, w wyniku którego nabawiła się potwornych problemów z nogą. Dagmara w dalszym ciągu dochodzi do siebie, jednak nawet w najtrudniejszych momentach uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Teraz na Instagramie podzieliła się zdjęciem tortu urodzinowego i raz na zawsze ucięła spekulacje na temat swojego wieku. Kaźmierską obserwuje ponad 800 tys. Internautów, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Może i nie powinno chwalić się wiekiem, ale Dagmara wygląda rewelacyjnie.

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem. Ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne. Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA – podpisała zdjęcie

Fani w komentarzach składali życzenia swojej ulubionej bohaterce programu „Królowe Życia”. Do życzeń przyłączyła się również Joanna Przetakiewicz, która napisała:

Kocham takie pozytywne kobiety! Oby coraz więcej takich. Świat będzie dużo lepszy 🙂 przytulam

Na udostępnionym przez królową życia zdjęciu, fani zauważyli mężczyznę i zaczęto spekulować, że może to być jej partner. Dagmara od jakiegoś czasu jest na siłę związywana z każdym facetem, którego pokaże na Instagramie.

Obserwatorów ciekawi jej życie uczuciowe i zaczęli zastanawiać się, czy to może jej przyjaciel Jacek, syn Conan – a może w końcu w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa jak Dagmara z Królowych życia

Dagmara z „Królowych Życia” w szpitalu! „Ten człowiek dał mi drugie życie”

Dagmara z „Królowych Życia” zakochana? Gwiazda pokazała partnera na Instagramie