Okrucieństwo muzułmańskich fundamentalistów z ISIS można porównać jedynie do działań Banderowców lub chorwackich faszystów z ugrupowania Ustasze.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące informacje na temat fotografa chłopca z Aleppo! (VIDEO)

Nie umniejsza to jednak faktu, że kolejne zbrodnie sekty salafitów wywołują szok nawet u osób, które przyzwyczaiły się do podobnych informacji.

W egipskiej telewizji Extra News iracka posłanka Vian Dakhil opowiadała o okrucieństwach, jakie islamiści dopuszczają się na niewinnych ludziach.

Omawiana sprawa dotyczy niewolnic seksualnych, z których większość to jazydki oraz chrześcijanki. Dakhil wspomniała w rozmowie o kobiecie, której tragedia jest trudna do opisania:

Jedna z tych kobiet, które wyrwaliśmy z rąk ISIS, opisała, jak trzymano ją w piwnicy bez jedzenia i picia przez trzy dni. Potem przynieśli jej talerz ryżu i mięsa. Zjadła, bo była bardzo głodna. […] Potem powiedzieli jej, że zjadła właśnie swojego rocznego syna. – powiedziała łamiącym się głosem.

Jazydzi to znienawidzona mniejszość religijna, która według fanatyków jest szczególnie niszczona. Według salafitów, członkowie tej grupy są wyznawcami diabła, co powoduje przerażające reperkusje.

Posłanka opowiedziała również tragiczną historię, w której salafici na oczach ojca i jego dzieci zgwałcili na śmierć 10-letnią córeczkę. Bojownicy islamscy przekazują sobie kobiety między sobą, które są gwałcone wielokrotnie jednej nocy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Młoda Syryjka zaskoczyła dziennikarza swoją prośbą na ŚDM (VIDEO)

Salafizm to skrajna sekta mahometańska, która nawołuje do odrzucenia reform i powrotu „do korzeni religii”. Choć kult jest odrzucany przez główne nurty islamu, to zdobywa coraz większą popularność wśród młodych muzułmanów.

Matka torturowana przez ISIS zjadła własne dziecko

Przerażające tortury ISIS: Nakarmili kobietę jej WŁASNYM DZIECKIEM

Przerażające tortury ISIS: Nakarmili kobietę jej WŁASNYM DZIECKIEM

Przerażające tortury ISIS: Nakarmili kobietę jej WŁASNYM DZIECKIEM

Przerażające tortury ISIS: Nakarmili kobietę jej WŁASNYM DZIECKIEM