O wstrząsającej wiadomości jaką otrzymaliśmy zza oceanu, piszą już wszystkie media. Młody raper, znany i lubiany – Mac Miller, nie żyje. 7 września zmarł w swoim domu w Kalifornii. Artysta prawdopodobnie przedawkował narkotyki i o 12:00 jego serce stanęło.

Ariana Grande utleniła włosy! Jak teraz wygląda?

Wiele roztrzęsionych fanów nie może pogodzić się z myślą, że ich ulubiony raper nie żyje i obwiniają o to jego byłą dziewczynę – Ariane Grande. Tysiące hejterów zaczęło pisać pod fotkami Ariany na Instagramie. Pojawiło się mnóstwo okrutnych i wstrząsających komentarzy. Gwiazda zablokowała na tą chwilę możliwość komentowania zdjęć na jej profilu.

Wiele fanów zarzuca Arianie, że gdy była najbardziej potrzebna Macowi, ona odwróciła się od niego. Twierdzą, że ma „krew na rękach”.


Był z nią po ataku w Manchesterze i zawsze będzie go za to kochała. Strasznie pogubiła się w swoich uczuciach, bo jedynym, czego zawsze chciała, było znalezienie pomocy dla Millera. Pomocy, której potrzebował. To dla niej cios i nie może sobie z nim poradzić, jej serce kompletnie się rozpadło

– poinformowało Hollywood Life.

EXCLUSIVE: Nigdy nie poślę córki do szkoły

Wiadomość o śmierci jest zawsze wstrząsem, jednak pamiętajmy, że dla Ariany to też jest ogromny ból.

Przeraźliwa fala nienawiści wylała się na Arianę: masz KREW na rękach!

Przeraźliwa fala nienawiści wylała się na Arianę: masz KREW na rękach!

Przeraźliwa fala nienawiści wylała się na Arianę: masz KREW na rękach!