Filip Chajzer kilka dni temu dał się przyłapać na mieście z tajemniczą partnerką –  na zdjęciach „Pudelka” prowadzący „Dzień dobry TVN” okazywał wobec niej czułe gesty i pocałunki. Bez wątpienia publikacja wywołała ogromny skandal, ponieważ do tej pory prezenter był w oficjalnym związku z Małgorzatą Walczak, dziennikarką, matką jego dziecka.

Filip Chajzer przyłapany z tajemniczą kobietą. Wydał oświadczenie!

Filip Chajzer rozstał się z Małgorzatą Walczak?

Para wydała dość enigmatyczne oświadczenia, z których nie można było wywnioskować, że rozstali się już jakiś czas temu. „Pudelek” dowiedział się też, że podobno Filip Chajzer zamieszkał w hotelu.

Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne informacje. Według „Plotka” prowadzący „Dzień Dobry TVN” poznał nową przyjaciółkę ponad rok temu w pracy:

Filip zna się z nową przyjaciółką już od ponad roku. Ona przynosiła mu garnitury do studia „Dzień dobry TVN”. Pracowała bowiem dla projektanta, u którego ubierał się Filip. I długo ich kontakt był tylko zawodowy. Potem zakolegowali się, zaprzyjaźnili. Z czasem zobaczyli, jak wiele ich łączy, jak doskonale rozumieją się, rozmawiając na wszystkie tematy świata –  ujawnił w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników Dzień dobry TVN.

Filip Chajzer mieszka teraz w hotelu?

Podobno Filip Chajzer zaczął spotykać się z nową przyjaciółką już trzy miesiące temu:

Kilka miesięcy temu dopiero pojawiło się między nimi uczucie. Spotykają się od około trzech miesięcy. Okazuje się, że projektant, dzięki któremu Filip poznał uroczą przyjaciółkę, ma szczęście do kochliwych gwiazdorów. Ubiera się u niego też Antek Królikowski – czytamy na łamach „Plotka”.

POTURBOWANY Filip Chajzer PRZEKLĄŁ na wizji! „O kur*** trochę mnie przegięło!”

Jednak to nie koniec doniesień. Filip Chajzer wcale się nie ukrywa, że jest szczęśliwy w nowej relacji – postanowił odpowiedzieć na jeden z niemiłych komentarzy na Facebooku:

(…) Wolę już być skończony i być szczęśliwy, niż na odwrót – skomentował Chajzer.

Komentarz zobaczyła Małgorzata Walczak i odpisała byłemu? partnerowi:

Wiesz, Filip… Ja też czytam, co piszesz… I nie chciałabym ci publicznie odpowiedzieć… – odpowiedziała wymownie.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak Fot. Baranowski/AKPA

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme Fot. Niemiec/AKPA

Filip Chajzer Fot. Krzemiński Jordan/AKPA