Przyjaciel księcia Williama szydzi z księcia Harry’ego i Meghan Markle za twierdzenie, że byli w „prawie katastroficznym” pościgu samochodowym z paparazzi w Nowym Jorku.

William i Kate Middleton mieli do czynienia z takimi sytuacjami w przeszłości – powiedział anonimowy przyjaciel księcia w wywiadzie dla Daily Beast w piątek. Wszyscy rozumieją jego gniew wobec fotografów, ale robienie histerycznych oświadczeń nie pomaga, zwłaszcza gdy, jak powiedziałaby królowa, wspomnienia mogą się różnić.

Bliski przyjaciel księcia Walii również skrytykował księcia i księżną Sussexu za udział w Women of Vision Awards przed incydentem, biorąc pod uwagę, że w 2020 roku zrezygnowali z obowiązków królewskich, aby uniknąć światła reflektorów.

Mogło dojść do tragedii! Harry i Meghan w 2-godzinnym pościgu paparazzi

Książę i Meghan sami się o to prosili?

Myślałem, że odchodzą z rodziny królewskiej, żeby prowadzić spokojniejsze życie – powiedział przyjaciel. Jeśli błysk fleszy powoduje u Harry’ego wspomnienia, nie rozumiem, dlaczego idzie na ceremonie wręczenia nagród.

Whoopi Goldberg o pościgu Harry’ego i Meghan: „To niemożliwe w Nowym Jorku”

Nieznany przyjaciel króla Karola III zgodził się, że reakcja Harry’ego i Markle na konfrontację z fotografami była przesadzona.

Karol doskonale rozumie, że Harry jest zdenerwowany, że go ścigają paparazzi – powiedział przyjaciel monarchy. On wie, jak przerażające to może być. Ale zawsze starał się przekonać Harry’ego, że narzekanie na fotografów lub media jest bezcelowe. Tylko to pogarsza sprawę.

Jak informowaliśmy w środę, że ojciec i brat Harry’ego nie skontaktowali się z nim i Markle w sprawie pościgu, podobnie jak żadni inni członkowie rodziny królewskiej.

Fot.  Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Chris Radburn / Reuters / Forum

Fot. MOLLY DARLINGTON / Reuters / Forum

Fot. BRENDAN MCDERMID / Reuters / Forum