Przyjaciele Aliny Kabajewy (Alina Kabaeva), błagają ją, by pojechała do Moskwy, aby przekonać swojego kochanka Władimira Putina do zakończenia wojny. Grozi jej wydalenie ze Szwajcarii.

Świat obrzydzony występem Putina na stadionie w Moskwie

Przyjaciółki Aliny błagają ją, by poleciała do Putina i namówiła go, by zakończył wojnę […] Wydaje się, że nikogo nie słucha, ale może mógłby posłuchać jej […] Putin jest otoczony pierścieniami bezpieczeństwa. Alina mówi, że nie wie, czy może się do niego dostać – a nawet jeśli to zrobi – nie wie, czy będzie mogła znowu wyjść, by być z ich dziećmi – podaje źródło, na które powołał się serwis PageSix.

Rosyjski prezydent rzekomo ukrywa swoją kochankę i ich dzieci w niegdyś neutralnym europejskim państwie – Szwajcarii. Kabajewa podobno ma 4 dzieci z Putinem – dwóch chłopców i bliźniaczki.

Czy kochanka Putina wróci do Moskwy?

Rzekome dzieci Putina Kabajewy urodziły się w Szwajcarii i wszystkie mają szwajcarskie paszporty, zaś jak donoszą źródła 38-letnia Kabajewa ma paszporty z różnymi nazwiskami i narodowościami.

Kochanka Putina w skandalicznych słowach broni Putina

Kochanka Putina wraz z ich dziećmi ukrywają się podobno w luksusowym prywatnym domu należącym do jednego z lojalistów Putina w pobliżu granicy z Francją. Szwajcarski rząd rzekomo nie ma solidnych informacji na temat tego, czy Kabajewa i jej dzieci ukrywają się w ich kraju

Tymczasem ponad 50 000 osób zażądało wydalenia Kabajewy i ich dzieci ze Szwajcarii. W mediach mówi się o niej – Ewa Brauna (w nawiązaniu do kochanki Hitlera).

Vladimir Putin Fot. Forum