Kiedy Hayden Panettiere i Władimir Klitschko poznali się, aktorka była gwiazdą słynnego serialu „Heroes”, a jej gwiazda zaczynała coraz bardziej świecić. Teraz wydaje się, że Hollywood całkowicie zapomniało o aktorce, a jedyne nagłówki, które pojawiają się z jej nazwiskiem wprawiają w konsternację.

Pierwsze zdjęcia córki Hayden Panettiere i Władimira Klitschki

Co robi Hayden Panettiere?

W tym momencie aktorka jest tak samo znana ze swojego burzliwego związku, jak swojej kariery. Hayden Panettiere zaczęła spotykać się z aktorem i agentem nieruchomości Brianem Hickersonem po zerwaniu z Władimirem Klitschką w 2018 roku.

W maju 2019 roku para wdała się w małą bójkę w Los Angeles, która doprowadziła do aresztowania Hickersona za przemoc domową i zakazu zbliżania się do Panettiere. Miesiąc później znów widziano ich razem.

Chory związek byłej Klitschko

Żeby tego było mało, w walentynki 2020 roku Hickerson został ponownie aresztowany i oskarżony o pobicie aktorki w domu w stanie Wyoming. Zaś w lipcu tego samego roku został aresztowany po raz trzeci.

Władimir Klitschko dołącza do brata i walczy na wojnie

W tym czasie 32-letnia Panettiere opublikował na Instagramie wpis: „Jestem gotowa zrobić wszystko, aby upewnić się, że ten mężczyzna nigdy więcej nikogo nie skrzywdzi. Jestem wdzięczna za mój wsparcie, które pomogło mi znaleźć odwagę do odzyskania głosu i życia.”

Pomimo 5-letniego nakazu ochronnego, aktorka została sfotografowana z Hickersonem zaledwie 2 miesiące po jego zwolnieniu z aresztu. Zaś w marcu 2022 przechodnie nagrali tę niesforną parę, gdy wszczynała burdę w jednym z hoteli w Los Angeles…

Niestety aktualnie aktorka występuje zaledwie w reklamach telewizyjnych, a ostatni raz dostała fuchę w serialu „Nashville”, który zakończył produkcję w 2018 roku. Aktorka się po prostu stacza…

Warto zaznaczyć, że opiekę nad ich 3-letnią córką Kayą sprawuje Władimir Klitschko. Mała mieszka z nim w Ukrainie. Hayden Panettiere nigdy nie wyjawiła czemu przy rozstaniu podjęli taką decyzję.

Fot. MICHELE TANTUSSI / Reuters / Forum

Hayden Panettiere Fot. Mario Anzuoni / Reuters / Forum

hayden panettiere

Fot. Forum

Fot. Forum