Niedawno media obiegła wiadomość, że gwiazda słynnego serialu „Beverly Hills 90210” mieszka w tanich motelach wraz ze swoją piątką dzieci. Według niej powodem jest problem wilgoci w jej domu, ale nieoficjalnie mówi się, że ma to związek z jej rozstaniem z mężem.

Co się dzieje?! Tori Spelling mieszka z 5-tką dzieci w tanim motelu [zdjęcia]

Przyjaciele martwią się o Tori Spelling

Według najnowszych doniesień przyjaciele Tori Spelling są zaniepokojeni tym, co się z nią dzieje. Jak informuje Daily Mail, aktorka nie odzywa się do swoich przyjaciół po rozstaniu z mężem, Deanem McDermottem.

Przyjaciele Tori są bardzo zaniepokojeni, ponieważ ona nie odpowiada na telefony i zniknęła z pola widzenia”- powiedział informator w czwartek.

Według tej samej gazety, bliscy tej aktorki znanej z roli w „Beverly Hills, 90210” są zaniepokojeni, gdyż rzekomo mieszka w motelu o koszcie 100 dolarów za noc w okolicach Los Angeles z piątką swoich dzieci: Liamem (16 l.), Stellą (15 l.), Hattie (11 l.), Finnem (10 l.) i Beau (6 l.).

Dean ma również zastrzeżenia co do dzieci, które są z Tori w tych motelach – dodało źródło. Uważa, że dzieci powinny być w domu, a nie przemieszczać się z matką z motel do motelu. Uważa, że to nie jest to, co jest dla nich najlepsze w tej chwili.

Przedstawiciele Spelling i McDermotta nie odpowiedzieli na prośbę Page Six o komentarz. Ta informacja przyszłapo tym, jak Spelling wyprowadziła swoją rodzinę z wynajmowanego domu wcześniej w tym roku, po odkryciu „ekstremalnej” inwazji pleśni, która spowodowała u jej dzieci infekcje układu oddechowego, objawy alergiczne i wysypki skórne. W maju poszukiwała porady prawnej, twierdząc, że pleśń „powoli zabija” jej rodzinę.

Wiemy dlaczego Tori Spelling zamieszkała w tanim hotelu z piątką dzieci

Co do jej związku z Deanem, ten ogłosił ich rozwód na Instagramie w czerwcu po 17 latach małżeństwa. „Z wielkim smutkiem i ciężkim sercem chciałbym ogłosić, że po 18 latach razem i wychowaniu 5 wspaniałych dzieci, ja i @torispelling podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozpoczęciu nowej drogi” – napisał McDermott w usuniętym później poście. Według informatorów rodzina i przyjaciele byli „w szoku”, że para zdecydowała się rozstać, bowiem nic na to nie wskazywało.

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid

Forum