Tori Spelling (50 l.), aktorka kultowego serialu „Beverly Hills, 90210” została hospitalizowana. Celebrytka podzieliła się w swoich social mediach, że walczy z nieznanym problemem medycznym, publikując zdjęcie swojej opaski szpitalnej.

Wiemy czemu Tori Spelling zamieszkała w tanim motelu z dziećmi

Okazało się, że była gwiazda reality TV została przyjęta do szpitala w miniony czwartek, „Czwarty dzień tutaj i tak bardzo tęsknię za moimi dziećmi”, napisała w niedzielę. Nie podała szczegółów swojego stanu.

Jestem wdzięczna i bardzo dumna z moich silnych, odważnych, odpornych i życzliwych dzieci, które pozostają pozytywne bez względu na to, co się stanie – dodała.

Tori Spelling hospitalizowana

Gwiazda trafiła do szpitala dzień po tym, jak została przyłapana na kręceniu tajemniczego projektu w Beverly Hills w środę. Aktorka została sfotografowana na planie bliżej nieokreślonego projektu.

Przyjaciele są zaniepokojeni stanem Tori Spelling

Od jakiegoś czasu córka producenta telewizyjnego i milionera mieszka z pięciorgiem dzieci: 16-letnim Liamem, 15-letnią Stellą, 11-letnią Hattie, 10-letnim Finnem i 6-letnim Beau w przyczepie kempingowej na obrzeżach Los Angeles, w hrabstwie Ventura.

Wcześniej Spelling i jej dzieci mieszkały motelu za 100 dolarów za noc w okolicach Los Angeles.

Fot. Faye Sadou/MediaPunch

Fot. Faye Sadou/MediaPunch