Tori Spelling (50 l.) promuje swój najnowszy projekt – podcast „Misspelling” odważnym zdjęciem nago. Gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” podczas ostatniego odcinka zadzwoniła do swojego męża Deana McDermotta, by poinformować go o tym, że złożyła pozew o rozwód. Fani zastanawiają co jeszcze wymyśli aktorka, która ostatnimi czasy wzbudzała wiele kontrowersji.

Wielki powrót „bezdomnej” Tori Spelling. Towarzyszy jej Jennie Garth

Aktorka opublikowała teaser swojego nowego podcastu „MISSPELLING” dla iHeartRadio. W zajawce można usłyszeć, że aktorka ma zamiar pokazać kulisy swojego wizerunku i odsłonić „prawdziwą kobietę kryjącą się za osławionymi nagłówkami”.

Jeśli uważasz, że plotki są szokujące, po prostu poczekaj, aż usłyszysz prawdę – bo gdy kobieta nie ma nic do stracenia, jedyne co może zyskać to WSZYSTKO.

Tori Spelling nago

W podkaście najwyraźniej Tori Spelling zmierzy się z „błędami, pomyłkami i nieporozumieniami”, które miały miejsce, oraz „odkryje, co jest prawdziwe, a co fałszywe, obnażając swoją hollywoodzką osobowość”.

Tori Spelling wylądowała w szpitalu – jaki jest powód?

Tori Spelling, która jest w separacji ze swoim wieloletnim mężem od czerwca 2023, w ostatnim czasie spędziła ponad miesiąc na odwyku, była hospitalizowana, a także chwilowo była… bezdomna. 

Ona, która dorastała z hollywoodzkim potentatem Aaronem Spellingiem, była córeczką tatusia, czy córką swojego ojca? W mieście, w którym granice się zacierają, nadszedł wreszcie czas, aby oczyścić atmosferę, bo wszyscy źle rozumieją pannę Spelling.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: