48-letnia aktorka Tori Spelling, znana przede wszystkim z kultowego serialu „Beverly Hills 90210”, wyglądała nie do poznania, świętując w czwartek wieczór show MTV „Messyness”. Gwiazda z nową twarzą imprezowała z 33-letnią Nicole „Snooki” Polizzi – znaną z kontrowersyjnego reality show „Jersey Shore”.

Tori Spelling mówi o problemach psychicznych swojej 13-letniej córki

Po tym, jak Tori Spelling wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z czwartkowego wyjścia z przyjaciółmi, posypały się komentarze. Według wielu (a my się do nich zaliczamy), aktorka „Beverly Hills 90210” wygląda dokładnie, jak Khloe Kardashian. Obie panie przeszły bardzo wiele operacji plastycznych. jednak do nie wszystko.

Tori Spelling na imprezę wybrała się w denimowym kombinezonie, który opinał się na jej krągłościach. Do tego aktorka i gwiazda telewizji postawiła na platynowy blond i włosy o długości identycznej do tych Khloe Kardashian. Do tego planowany, delikatny odrost i lekkie fale z przedziałkiem po środku.

Khloe Kardashian z mamą ogarniają CZWÓRKĘ dzieci. Niełatwe zadanie (ZDJĘCIA)

Spelling otworzyła się na temat operacji plastycznych w wywiadzie dla magazynu „People”. Wtedy wyznała, że:

„Dosłownie zrobiłam sobie nos i zrobiłam cycki, i to wszystko. Ciągle czytam, że zrobiłam więcej. Ludzie mówili o tym, że przechodziłam operacje plastyczne, odkąd skończyłam 17 lat. Pamiętam, jak mój tata mówił: >>Nie martw się. Znajdą innego newsa w przyszłym tygodniu<< Ale to gadanie i operacjach zostało ze mną przez całą moją karierę!”.

No teraz, to się chyba tego nie pozbędzie…

Tori Spelling fot. Forum, Mega Agency

Khloe Kardshian i Tristan Thompson

Khloe Kardshian i Tristan Thompson fot. Backgrid USA / Forum