Nowy wygląd Tori Spelling wzbudził wiele emocji. Gwiazda „Beverly Hills 90210” przeszła kilka operacji, które upodobniły ją do… Khloe Kardashian. Znany serwis plotkarki PageSix zapytał dwóch czołowych chirurgów plastycznych z Nowego Jorku, którzy operują gwiazdy Hollywood, o to, co tak naprawdę zadziało się z twarzą Tori Spelling?

Tori Spelling wygląda teraz jak Khloe Kardashian. Coś poszło nie tak?

Sławny chirurg plastyczny, dr Ramtin Kassir, powiedział, że podejrzewa, że ​​48-letnia Spelling przeszedł kilka procedur, w tym operację nosa,  „Zdecydowanie znowu zrobiła nos, w 100 procentach – chyba że jest na tych zdjęciach tyle filtrów, ale po prostu kieruję się tym, co widzę [na zdjęciach]” – powiedział.

Chirurg spekulował również, że Spelling mogła mieć lifting twarzy, ponieważ jej szczęka wygląda na „czystą”, „ciasną” i „odmłodzoną”, mówi.

„Kiedy patrzysz na jej zdjęcia sprzed miesiąca nie widzisz jej ładnych, wyraźnych linii, które widzisz teraz” – powiedział Kassir, wskazując konkretnie na szyję i obojczyki aktorki. „Prawdopodobnie ćwiczy i też jest w świetnej formie, więc wszystko to pomaga, ale na pewno zrobiła kilka rzeczy z twarzą.

Dr Howard Sobel, dermatolog kosmetyczny i chirurg z nowojorskiego szpitala Lenox Hill, również uważa, że ​​Spelling dokonała kilku poprawek, ale uważa, że ​​za jej bardziej wyrazistym wyglądem kryją się raczej zastrzyki, a nie zabiegi chirurgiczne

Wypełniacz został prawdopodobnie zrobiony również w jej policzkach, linii szczęki i podbródka, co dało jej więcej definicji”, powiedział w rozmowie z Page Six, dodając, że prawdopodobnie dostała również zastrzyki z botoksu. Kassir zgodził się, że Spelling mogła mieć albo plastykę powiek, albo chirurgiczne uniesienie brwi – lifting brwi.

Do tego lekarze zauważyli, że jej usta są powiększone, a górna warga jest bliżej nosa, co wskazuje, że aktorka miała prawdopodobnie lifting ust, tzw. bullhorn lip lift. Oprócz tego wyraźnie gładsza skóra, która wskazuje na serie zabiegów laserami (prawdopodobnie Fraxel i CO2), usunięcie depigmentacji na skórze.

Podobno całkowity koszt wszystkich wymienionych potencjalnych procedur szacuje się na ponad 100 tysięcy dolarów. 

My zapytaliśmy właściciela warszawskiej kliniki medycyny estetycznej OT.CO Clinic, chirurga plastycznego Piotra Turkowskiego, to czemu efekt tych wszystkich operacji i zabiegów Tori Spelling sprawił, że gwiazda jest tak podobna do innej gwiazdy,

„Jak wszędzie, tak i w medycynie estetyczne czy chirurgii plastycznej występują mody. W szczególności w Hollywood. Wszyscy znamy słynny >>hollywoodzki nos<<, których charakteryzuje się lekkim zadarciem koniuszka. Wąski, zgrabny i lekko zadarty, dokładnie takich nosów na całym świecie chirurdzy plastycy wykonali dosłownie miliony. Tylko taka mała, pojedyncza procedura sprawia, że osoby upodobniają się do siebie. A co jeśli dodamy kilka innych, modnych zabiegów czy operacji na raz? Upragniony podniesiony łuk brwiowy, wydatne usta, podkreślona linia szczęki, kości policzkowe. A do tego fryzura w trendach? To wszystko razem tworzy jeden efekt, który może sprawiać wrażenie, że osoby się do siebie upodabniają”, powiedział dr Piotr Turkowski.

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid