Przy okazji artykułu o Przemku Salecie i jego „pupowych\” preferencjach (zobacz newsa Salety patrzy na pupy), Fakt opublikował mini-ranking pup polskiego showbiznesu.

Chociaż brak w nim uporządkowania według miejsc, na właścicielkę najseksowniejszych pośladków wybrano… Dodę. Oto uzasadnienie Salety:

Zdecydowanie najzgrabniejsza pupa w polskim showbiznesie. Kształtna z natury, a do tego ślicznie wyrzeźbiona przez sport, który piosenkarka, jak wiadomo, uprawia od dzieciństwa. Trudno o lepszy dowód na to, że sport, ruch i ćwiczenia fizyczne mogą przysłużyć się damskiej urodzie. Kiedy się ma takie pośladki, można, a nawet trzeba je eksponować na estradzie.

Co tu dużo mówić, Doda to z pewnością robi.

Przedmiotem zachwytu stała się także pupa Tatiany Okupnik.

Odstająca pupa Tatiany, trochę przypominająca pośladki Afroamerykanek, jest niezwykle seksowna. Takie pośladki wyglądają niezwykle ponętnie w tańcu. A Tatiana wie, jak się poruszać z wdziękiem i eksponować swoją zgrabną pupę. Umie też ją podkreślać obcisłymi strojami, budząc zaciekawienie swoimi kształtami – czytamy.

Mniejsze zainteresowanie wzbudziły już pośladki Justyny Steczkowskiej, którymi Fakt kiedyś tak bardzo się zachwycał (zobacz newsa i zdjęcia Steczkowska i jej boskie pośladki). Pismo ma do nich jedno \”ale\”:

Są zgrabne, niezwykle ponętne… Wielu panów z pewnością oceni je jako idealne i nie znajdzie niczego, co można by im zarzucić. Jeśli miałbym być bardzo surowym sędzią, mógłbym im zarzucić, że są zbyt płaskie.

Zdecydowanie najgorzej oceniono pupę Kasi Cichopek, mimo że nie stroni ona od tanecznych treningów:

Jej pośladki są ewidentnie nie w formie. Nic straconego. Istnieje przecież wiele ćwiczeń, które potrafią pięknie uformować pupę. Dlatego Kasi przydałoby się trochę potrenować, a będzie poprawa.

A jakie są Wasze typy?