Po kilku dniach zażartej walki między Kingą Rusin, a Małgorzatą Rozenek-Majdan, nastała cisza. W awanturę włączyło się mnóstwo gwiazd, które zajęły miejsca po obu stronach barykady.

Kinga Rusin WŚCIEKŁA na Małgorzatę Rozenek: Wypindrzona, SZTUCZNA lala

W piątek Rusin postanowiła zakończyć wymianę zdań i usunęła wszystkie wpisy na Instagramie, w których wypowiadała się na temat Rozenek. Argumentowała to po prostu chęcią zakończenia tej wojny i powrotu do normalności.

Kinga Rusin USUNĘŁA wszystkie posty o Małgorzacie Rozenek. Pożałowała?

Kilka godzin po niej to samo zrobił Radosław Majdan, który zawzięcie bronił swojej żony i w dobitnych słowach skomentował zachowanie Rusin. Najwyraźniej jemu też odechciało się przepychanek. Ale czy na pewno to było powodem?

Internauci mają swoje teorie na temat usunięcia wpisów Majdana. Na Instagramie byłego piłkarza pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Pan Radek zachował się jak mały chłopiec, usuwając zdjęcie, komentarze pokazał, że tak naprawdę nie stoi murem za swoją żoną…
Radku dziękujemy za usuniecie tych żałosnych wywodów. Teraz jeszcze przeprosiny dla Pani @kingarusin , solidna wpłata na zwierzątka i zapominamy o sprawie!
Dyrektor Miszczak wreszcie zrobił to co należy.

Jak myślicie, co było przyczyną zawarcia rozejmu między Rusin, Rozenek i Majdanem?

Wyświetl ten post na Instagramie.

When a man loves a woman… ❤️

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze. Razem pozostajemy w walce o przyrodę i prawa zwierząt. Podobnie jak Wy nie jestem radykalna, stosuję to co nazwałam Moim Minimum Ekologicznym.Każdy z nas konsumentów może BEZ WYSIŁKU i DYSKOMFORTU i wielkich poświęceń codziennie w jakiś sposób przyczynić się do poprawy sytuacji zwierząt i planety. Łatwo zrezygnować z marek kosmetyków testowanych na żywych zwierzętach. Są setki alternatyw (droższych i tańszych) i wymaga to małego wysiłku. Łatwo zrezygnować z naturalnych futer. Są alternatywy i są nawet tańsze. Niestety, trudniej zrezygnować z galanterii skórzanej ale niektórzy robią to coraz częściej. Ja np. jeszcze nie zdecydowałam się na ten krok. Ale za to nie jem mięsa. O innych kwestiach (np. samochody czy jeździectwo) będę się jeszcze wypowiadać. Ważne, żebyście nie dali się zakrzyczeć, że jak robicie tylko jedną rzecz dobrą dla przyrody, ale już nie pięć to jesteście hipokrytami i wszystko jest nic nie warte. Mamy prawo zwracać uwagę i robić dobro nawet jeśli sami nie jesteśmy doskonali. W kwestii wszystkich marek akceptujących okrucieństwo wobec zwierząt i wszystkich celebrytów je reklamujących. Jeśli robią to świadomie, obciąża to ich sumienie i wizerunek. Niech wiedzą, że my wiemy, że jesteśmy coraz bardziej świadomi. Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)