Historia barwnych „Królów życia” z telewizyjnego show powinna być porządną lekcją dla wszystkich czerpiących wiedzę o świecie z Instagrama. Idealny świat partnerów okazał się być fikcją. Podczas gdy mężczyźni byli zajęci pozowaniem do zdjęć przy choince, na jaw wyszło, że Rafał jest związany z tajemniczym Kamilem, który wcześniej był przedstawiany jako prześladowca pary.

Rafał Grabias dodał nowe zdjęcie, a fani dopytują: Co z Gabrielem?

Gabriel Serweryn ma nowego chłopaka

Wydawało się, że mężczyźni pokonali kryzys, przez który ich związek przeszedł latem, to wszystko wskazuje na to, że ich zejście się było jedynie mydleniem oczu fanom. Ostatecznie Gabriel Seweryn ogłosił, że od dwóch lat spotka się z kimś innym.

 

Na Instagramie Rafała pojawiło się nowe zdjęcie. Wygląda na to, że Rafał pogodził się już z rozpadem swojego związku (?). Na wszelki wypadek ze słowami pocieszenia pośpieszyła jedna z obserwatorek, przy okazji oceniając, który z mężczyzn jest przystojniejszy.

Gabriel Seweryn ma NOWEGO PARTNERA! Fani węszą WŁAM na Instagrama

Jesteś przystojniejszy, bardziej wrażliwy, masz klasę. Jesteś wizytówką dobrego smaku i klasy. Gabriel stracił wyjątkową partie i wiesz co? Nikt Ci nie dorasta do pięt, znowu doceni kogo stracił i cóż zostanie z tą świadomością sam. A Ty bracie jesteś młody, przystojny możesz wszystko. Nie jeden konkretny gość będzie chciał Cię porwać, bo Jesteś wyjątkowy i głowa do góry – napisała fanka

Sam zainteresowany napisał, że „życie toczy się dalej”. Pod postem swoje trzy serduszka – na znak otuchy zostawiła Gosia Andrzejewicz.

Gabriel Seweryn z „Królowych życia” o związku: „Ja to jestem taka obrażalska d*pa”

Myślicie, ze kiedykolwiek się dowiemy, co tak naprawdę się wydarzyło?

Rafał i Gabriel z "Królowych Życia" na imprezie branżowej.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Świąteczna sesja Rafała i Gabriela

Świąteczna sesja Rafała i Gabriela, fot. Podlewski/AKPA