Rafał Grabias i Gabriel Seweryn tuż przed świętami Bożego Narodzenia ogłosili zakończenie medialnego związku. Choć w agencjach fotograficznych dostępne były ich gwiazdkowe sesje, to Gabriel przyznał otwarcie, że nie „królowie życia” nie są parą od ponad dwóch lat.

Gabriel Seweryn przyznaje, że od DWÓCH LAT ma nowego chłopaka!

Rafał i Gabriel – wspólny sylwester

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny zwrot akcji w tej zawiłej miłosnej historii. Chociaż rozstanie nie wyglądało na szczególnie przyjacielskie, to panowie postanowili wspólnie spędzić ostatnią noc w 2020 roku. To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno Gabriel radził byłemu partnerowi, by ten znalazł sobie nowego chłopaka. 

Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i dał mi święty spokój – powiedział w instagramowej relacji

Na Instagramiee Gabriela Seweryna pojawiła się relacja z sylwestrowej imprezy odbywającej się w jednym z warszawskich bloków. Pośród bawiącego się towarzystwa w sylwestrowych stylizacjach można wypatrzeć Rafała ubranego w kwiecisty garnitur. Były partner Gabriela z zaangażowaniem oglądał fajerwerki.

Rafał Grabias leczy rany na Instagramie. FANKA: „Jesteś przystojniejszy”

Rafał został oznaczy w relacji, która następnie udostępnił Gabriel. Z kolei Grabias nie oznaczył swojego eks w relacjach z imprezy. Za to w przeddzień sylwestra ogłosił na Instagramie, że poszukuje nowego chłopaka.

Poszukiwaniu księcia na białym koniu 🤣🤣🤣 ewentualnie mieszkania 💥💥😜 Kochani jest dobrze a będzie jeszcze lepiej – napisał na Instagramie.

Nadążacie jeszcze za tą historią?

Gabriel Seweryn

Gabriel i Rafał spędzili razem sylwestra? Fot. Instagram

Gabriel i Rafał spędzili razem sylwestra? Fot. Instagram

Gabriel i Rafał spędzili razem sylwestra? Fot. Instagram

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, fot. Podlewski/AKPA.