Rafał Grabias i Gabriel Seweryn to jedni z najbarwniejszych uczestników show „Królowe życia”.  Latem 2020 roku para się rozstała, a powodem miał być tajemniczy Kamil, który miał zakochać się w Gabrielu i zaczął prześladować zakochanych. Mężczyźni ostatecznie zdecydowali się na powrót do wspólnego życia i wrócili nie tylko do wspólnego życia, ale zaczęli znów pojawiać się na ściankach.

To już pewne! Rafał i Gabriel z „Królowe życie” rozstali się

Gabriel Seweryn ma nowego partnera

Na Instagramie Gabriela Seweryna pojawiło się tajemnicze zdjęcie, a podpis pod nim wzbudził niemałą konsternację wśród fanów. Jeśli dziwny post nie okaże się hackerskim przejęciem konta, to szykuje się wielkie rozstanie na zakończenie burzliwego 2020 roku.

Na zdjęciu możemy zobaczyć Gabriela siedzącego w samochodzie w towarzystwie tajemniczego Kamila. Użytkownicy Instagrama natychmiast wytropili mężczyznę – na jego profilu znajdują się dwa zdjęcia – na każdym z nich uwieczniono Kamila razem z obiektem swych uczuć.  Pod jednym ze zdjęć zagroził Rafałowi.

Cekinowe gwiazdy na gali Miss Warszawy: Andrzejewicz, Węgrowska i Królowie Życia

Rafał twoja gra jest skończona.

Z kolei pod zdjęciem na oficjalnym profilu Gabriela, który obserwuje ponad 228 tys. osób, pojawił się wpis sugerujący, że prawdziwym partnerem projektanta futer jest właśnie tajemniczy Kamil. Z fotografii można wywnioskować, że nie jest to najnowsze zdjęcie – w tle widać zieleń drzew.

Kocham cię skarbie ❤️ PS. Rafal nie masz prawa usuwać usuwać zdjęć które ja dodaje . Kamil to mój partner nie ty – można przeczytać pod zdjęciem.

Fani natychmiast zauważyli, że mogło dojść do włamania na konto Gabriela – zwłaszcza, że dosłownie chwilę temu para wspólnie świętowała urodziny Rafała oraz chwaliła się choinką. Obserwatorzy dali upust swoim emocjom w komentarzach.

  • Xddd Jezu biedny Gabriel konto ktoś przejął.
  • Chyba ktoś się włamał na konto 😱🙈
  • Rano sms urodzinowy Rafała i zachwyt Sewerynem a teraz to….chłopaki zdecydujcie się 🌹
  • O co kaman? Ktoś wkradł się chyba na Twój profil 😨

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepkę Gabrielowi: „Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym (…)”

Poprosiliśmy o komentarz Rafała Garbiasa, jednak jeszcze nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Jeśli faktycznie doszło do przejęcia konta, to może oznaczać, że Gabriel i Rafał będą musieli zmierzyć się z wyjątkowo natrętnym stalkerem.

 

 

 

Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn z tajemniczym mężczyzną, fot. Instagram

Rafał i Gabriel z "Królowych Życia" na imprezie branżowej.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.