Jeśli chodzi o spektakularne metamorfozy z pewnością trzeba powiedzieć o Adele, która zgubiła w ostatnim czasie ponad 40 kilogramów. Niemniej jednak to nie jedyna gwiazda, której udało się porzucić nadprogramowe kilogramy. Do grona tego zaliczymy również Rebel Wilson. Amerykańska aktorka w ciągu kilku miesięcy straciła na wadze 35 kilogramów. Jak jej się to udało?

Rebel Wilson jeszcze chudsza! Fani zaczynają się martwić

Rebel Wilson zdradza, jak udało się stracić 35 kilogramów

Większość ludzi odchudzanie kojarzy z restrykcyjną dietą i wylewaniem hektolitrów potu na siłowni. Tymczasem okazuje się, że znacznie mniejszym, ale regularnym, wysiłkiem też można zdobyć upragniony cel. A przekonała się o tym niedawno Rebel Wilson. Jak gwieździe udało się zmniejszyć obwód w talii? Jak zdradziła w rozmowie z Apple Fitness+, kluczem do sukcesu wcale nie była dieta czy mordercze treningi.

Lekarz powiedział mi: Rebel, najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie – powiedziała Rebel i dodała – Nie musi być bardzo intensywny, nie musi być pod górę, tylko umiarkowany spacer przez godzinę dziennie.

Wilson przyznała też, że głównym celem jej metamorfozy nie była utrata wagi, a zdrowie. Aktorka zachęciła również odbiorców, że takie małe zmiany i niewielkie kroki mogą prowadzić do naprawdę dużych rzeczy.

West Hollywood, CA – Rebel Wilson was seen leaving the Vanity Fair Party.
BACKGRID USA 30 SEPTEMBER 2021,Image: 635371835, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Comedic actress Rebel Wilson continues to work on her weight loss with a solo hike in the hills of Los Angeles.
BACKGRID USA 16 OCTOBER 2021,Image: 638306340, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rebel Wilson przed metamorfozą

Rebel Wilson przed metamorfozą fot. AGI / Spread Pictures / Forum