W ramach świątecznej kampanii marka Renee zaprosiła do udziału w sesji zdjęciowej oraz teledysku swoje ambasadorki: SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers. Jest kolorowo, trochę vintage’owo i bardzo energetycznie!

Świąteczna kampania Renee Xmas Renee Girls

Specjalnie na potrzeby świątecznego teledysku powstała utrzymana w jazzowym klimacie piosenka. Możemy w niej usłyszeć… śpiewającą SuperStyler! Jak influencerka odnalazła się w roli wokalistki? Sami zobaczcie:

Marka podeszła do tegorocznej sesji Renee Xmas Renee Girls bardzo lekko. Wszystko po to, by zapomnieć o troskach i skupić się na tym, co naprawdę ważne. Marka również po raz kolejny podkreśla i celebruje to, że każda kobieta jest inna. Najważniejsza jest naturalna wersja samej siebie, spontaniczność i beztroskie poczucie wolności! Marka również po raz kolejny bawi się modą, za pomocą której wyrażamy swój styl i osobowość. Świąteczna kobieta Renee jest ubrana w uśmiech, a zdobią ją eleganckie stylizacje.

Co nowego w świąteczno-karnawałowej kolekcji? Nie zabrakło eleganckich ubrań, butów i dodatków z połyskiem. Dominują sukienki, spódnice midi i mini, botki, kozaki i eleganckie, klasyczne kroje.

 

 

Artykuł sponsorowany