Renata Kaczoruk (33 l.) zaistniała w mediach dzięki związkowi z Kubą Wojewódzkim. Jeszcze bardziej rozsławił ją program „Azja Express”, a raczej kłótnia z Małgorzatą Rozenek. Dwa lata temu rozstała się z dziennikarzem, po pięciu latach związku. Niestety Renacie Kaczoruk nie udało się zagościć na dłużej w mediach.

Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka?

Renata Kaczoruk odnosi się do wykorzystania jej wizerunku w filmie „Nic się nie stało”. Pisze, co robiła w „Zatoce Sztuki”

Od momentu rozstania z Kubą Wojewódzkim, Renata Kaczoruk nie ułożyła sobie życia z innym partnerem. Jedynie raz, na początku tego roku modelka pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu na Sri Lankę, na których można było dostrzec mężczyznę – fani od razu zaczęli pisać, że Kaczoruk ma nowego chłopaka. Okazało się, że tajemniczy mężczyzna to Chris Wacławek, który dostarcza narzędzia do surfowania.

Marcin Dubiel chciał oszukać całą Polskę, a KOZACZEK mu w tym przeszkodził

Natomiast ostatnio zauważyliśmy, że Renata Kaczoruk spędza czas wolny z youtuberem, znanym jako największy polski prankster – Marcinem Dubielem (24 l.). Ostatnio było o nim głośno za sprawą wyjazdu do Kenii oraz kiedy udawał, że wyjechał do Los Angeles, a tak naprawdę siedział w warszawskim Sheratonie.

Parę dni temu Renata i Marcin wybrali się na wspólny spacer po parku. Z kolei wczoraj youtuber przygotował kolację dla Renaty w domu Team X.

21:30, a my kolacyjne steki sobie robimy – powiedział na instastory Dubiel.

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie Marcin Dubiel i Lexy aktualnie przebywają, są bliżej niż myślicie

Domyślamy się, że na razie to tylko przyjaźń, ale kto wie, co z tego wyniknie… Liczycie na coś więcej?