Rihanna (32 l.) na jakiś porzuciła karierę muzyczną i skupiła się na prowadzeniu swoich biznesów, które jak się okazało zrobiły z niej jedną z najbogatszych kobiet w Anglii. Artystka ma własną linię kosmetyków Fenty Beauty i regularnie wypuszcza nowe kolekcje bielizny. Ile zarabia gwiazda?

Rihanna tak cieszy się na swój tort urodzinowy. Diva postanowiła zatwerkować na jego cześć

Rihanna multi-milionerką – ile zarabia gwiazda?

Rihanna ostatnimi czasy odsunęła się w cień – co nie znaczy, że gwiazda próżnowała w tym czasie. Artystka jakiś czas temu zapowiedziała, że po trzech latach przerwy w końcu wraca do muzyki. Jednak oprócz kariery muzycznej, Riri jest również bizneswoman.

Gwiazda regularnie promuje na swoich mediach społecznościowych kosmetyki z własnej linii i luksusową bieliznę, która w ekspresowym tempie zyskała na popularności. Riri często pokazuje się w seksownych kompletach, które później wyprzedają się ekspresowo.

Nie mogło być inaczej i Rihanna pojawiła się na liście najbogatszych brytyjskich gwiazd a jej zarobki szokują.

Elegancka Rihanna w satynowej sukni na czerwonym dywanie.

Rihanna, fot.Forum/Mega Agency.

Riri, która żyje w blasku fleszy, jakiś czas temu przeprowadziła się do Londynu. Artystka pojawiła się na liście najbogatszych muzyków w zestawieniu Sunday Times i od razu znalazła się na trzecim miejscu.

Naprawdę nas zaskoczyła. Niewiele osób wiedziało, że od ubiegłego lata Rihanna żyje w Wielkiej Brytanii. Teraz jest na dobrej drodze, by być pierwszym muzykiem, który osiągnie w Anglii status miliardera. Myślę, że Rihanna jest bardzo dobrym przykładem kogoś, kto wywodzi się z dość trudnego środowiska na Barbadosie i który ma głód i determinację do pracy – powiedział Robert Watts z Sunday Times.

Majątek Rihanny określono na 468 milionów funtów. Gwiazda swoimi zarobkami wyprzedziła legendarne nazwiska jak Elton John czy Mick Jagger.

Spodziewaliście się, że Riri jest tak zaradna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW, Rihanna potwierdziła, że nagrywa nowy album po trzech latach przerwy. Piosenkarka zaśpiewa w duecie z….

Pomarańczowa Rihanna – gwiazda postawiła na makijaż i stylówkę w kolorze MANDARYNKI (ZDJĘCIA)

Wiemy dlaczego Rihanna rozstała się z Hassanem Jameelem! Diva pozostała „wierna sobie”

Rihanna od stóp do głów w Diorze.

Rihanna, fot.Forum/Backgrid USA.

Rihanna w pomarańczowej stylizacji, dopasowała nawet swój makijaż.

Rihanna, fot.Forum/Backgrid USA.