Internet zastanawia się, czy Rita Ora jest tak mało inteligentna czy po prostu brak jej podstawowej wiedzy ogólnej? 31-latka zaliczyła nie 1, a aż 2 wpadki w programie NA ŻYWO. Rozmawiając z gospodarzami internetowego show AJ Odudu i Mo Gilliganem lekko się skompromitowała.

W czasie wywiadu wideo, prowadzący przeszli na temat jej diety i tego, co lubi przekąszać między posiłkami. Rita Ora podniosła z miski owoców brzoskwinie i skonsternowana nazwała ja „zamszonym jabłkiem”. Próbując powstrzymać śmiech, kiedy Rita podniosła tajemniczy przedmiot do kamery.

Rita Ora wyszła za mąż! Poznajcie panią Waititi

AJ  Odudu powiedziała: „Przepraszam, że ci to mówię, ale to jest brzoskwinia, a nie jabłko! Zakłopotana Rita zażartowała wtedy, „Jest 3 nad ranem, dajcie mi spokój!”.

Sonda

poll-violet

Rita Ora zaliczyła WPADKI. Oceń stopień zażenowania

Brak wiedzy, czy zwykła wpadka?

W dalszej części show wyszło na jaw, że Rita Ora, która jest jednym z sędziów „The Masked Singer UK”, myślała, że jednym z uczestników jest słynny bokser Muhammad Ali, który w rzeczywistości zmarł w 2016 roku.

Rita Ora zamroziła jajeczka, „Nie przypuszczałam, ze znajdę miłość”

Co gorsza, w następnym segmencie Joel Dormett prezenter „The Masked Singer UK”  żartował z gwiazdy pop i małżonki słynnego reżysera Taiki Waititiego.

Wszyscy w programie domyślamy się głupich rzeczy i wymyślamy najbardziej odjechane nazwiska gwiazd. Ale… Rita… kiedyś odgadła Muhammada Aliego! To najgłupsze przypuszczenie wszech czasów. Innym razem postawiła na Alana Partridge’a! Nie wiedziała, że ​​to postać z serialu, a nie prawdziwy człowiek”, dodał następnie o fikcyjnej roli aktora Steve’a Coogana.

Rita Ora, Taika Waititi, Credit line: Mario Mitsis / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rita Ora Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Rita Ora pokazuje środkowy palec.

Rita Ora pokazuje środkowy palec. Gwiazda świetnie się bawi na wakacjach. Fot.Instagram/ritaora.