Klara, córka Roberta Lewandowskiego (30 l.) i Anny Lewandowskiej (30 l.) ma już 1,5 roku. Piłkarz udzielił wywiadu na temat ojcostwa i relacji z córką na bloga żony, baby by Ann.

Klara Lewandowska ma nową FRYZURĘ! Internauci zachwyceni!

W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz opowiedział o trudnym porodzie Ani.

Rzeczywiście, poród był bardzo trudny, dla mnie to było wyczerpujące, a co dopiero dla Ani… Oczywiście wspierałem Anię, cały czas do niej mówiłem, ale widząc, ile ją to kosztuje, ile wysiłku i bólu, ogarniała mnie niemoc. Chciałem pomóc, a nie wiedziałem, czy mi się udaje, czy dobrze robię, próbowałem wszystkiego, więcej nie mogłem, nie byłem w stanie, to mnie jakoś zamykało – chciałem coś więcej, coś jeszcze dla niej zrobić.

Anna Lewandowska otworzyła własną KAWIARNIĘ. Znamy CENY

Zdradził, że Ania musiała dłużej pozostać pod opieką lekarzy.

Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok. Potem, jak to minęło, było łatwiej, już nie bałem się tak, jak przez te pierwsze godziny. To, co razem przeszliśmy podczas porodu, bardzo nas wzmocniło na bardzo daleko w przód. I to, że wszystko się dobrze skończyło, było szczęściem.

Opowiedział też o tym, jak zmieniło się jego małżeństwo po pojawieniu się córki:

Różnica jest, ale staraliśmy się, żeby nie była wielka. Pracowaliśmy nad tym, żeby zachować wszystko to, co działo się między nami przed Klarą. Skupienie na dziecku jest ogromne, ale nie zapominamy o rzeczach, które są dla nas ważne i cały czas wyciągamy nowe wnioski. Wiadomo, że idealnie wszystkiego nie robimy i popełniamy błędy. Cóż… jesteśmy ludźmi. Myślę, że każdy rodzic małego dziecka jest taki sam i czuje to samo.

Anna Lewandowska bez makijażu i po nieprzespanej nocy inspiruje na Instagramie

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My team. Perfect Sunday✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)