Robert Pattinson (34 l.) od kiedy wcielił się w rolę wampira Edwarda, w ekranizacji bestselleru „Zmierzch” nie może narzekać na brak zainteresowania. Jego związki również przyciągały wiele uwagi. Przystojny aktor stara się oddzielać życie prywatne od tego, co publiczne i nie często można spotkać go w objęciach ukochanej. Dowiedzieliśmy się jednak, że Robert zdobył się na wielki gest i oświadczył się swojej partnerce.

Robert Pattinson nadal wygląda jak przystojny Edward ze ZMIERZCHU. Opuszcza hotel w modnym płaszczu

Robert Pattinson oświadczył się Suki Waterhouse

Robert Pattinson pojawił się na piątkowym przyjęciu Diora. Obecna była również jego dziewczyna – Suki Waterhouse. Podobno modelka była widziana, jak podchodziła do stolika swojego chłopaka i żywo z nim rozmawiała. Obserwującym całą sytuację ludziom nie umknął żaden szczegół. Po pokazie plotkowano, że Suki i Robert zaręczyli się – wszystko przez pokaźnych rozmiarów pierścionek, który modelka miała tego wieczoru na lewym palcu serdecznym! 

Para po raz pierwszy została przyłapana przez fotoreporterów w lipcu 2018 r. Zakochani całowali się na ulicach Londynu i wyglądali na baaaardzo szczęśliwych. Po nieudanych związkach dobrze jest widzieć, że aktor w końcu odnalazł prawdziwą miłość.

Robert Pattinson na pokazie domu mody Dior:

W kwietniu 2019 r. Sunday Times podczas wywiadu zapytał Pattinsona o jego wspólne życie z brytyjską aktorką. Aktor zamiast odpowiedzi na pytanie, po prostu mówił o tym, dlaczego decyduje się na życie z dala od paparazzi. 

Jeśli wpuszczasz ludzi, dewaluuje to, czym jest miłość. Gdyby nieznajomy z ulicy zapytał cię o twój związek, pomyślałbyś, że to wyjątkowo niegrzeczneJeśli postawisz mur, będzie lepiej. Nie rozumiem, jak ktoś może iść ulicą, trzymając się za ręce, tak samo, jak ja – a setka ludzi robi Ci zdjęcia. Granica między momentem występów, a prywatnością w końcu się zatrze, a ty oszalejesz – powiedział aktor 

Pattinson i Waterhouse nie należą do wylewnych par i nie udostępniają romantycznych zdjęć na Instagramie. Zakochani muszą potwierdzić, czy planują ślub, jednak wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Dziewczyna Roberta Pattinsona – Suki Waterhouse:

View this post on Instagram

world smile day

A post shared by Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) on

Robert Pattinson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mamy zdjęcia Roberta Pattinsona CAŁUJĄCEGO się z Suki Waterhouse

Kristen Stewart i Robert Pattinson znowu razem?! Potajemne spotkania pary!

Smutny Robert Pattinson na Festiwalu Filmowym w Londynie (ZDJĘCIA)