Paparazzi sfotografowali 35-letniego Roberta Pattinsona na randce z 29-letnią Suki Waterhouse. Para jest ze sobą w związku od 2018 roku. Wcześniej brytyjska modelka randkowała przez 2 lata z Bradley’em Cooperem, aktorem Diego Luną, reżyserem Darrenem Arofonskim, a także aktorami Jamesem Maddenem i Richardem Maddenem.

Robert Pattinson nadal wygląda jak przystojny Edward ze ZMIERZCHU. Opuszcza hotel w modnym płaszczu

Gorąca para Brytyjczyków w Hollywood

W 2017 roku Waterhouse i brytyjski aktor zostali po raz pierwszy sfotografowani podczas wieczornej randki w Londynie, co wywołało plotki, że są parą. Następnie Waterhouse została sfotografowana z aktorem „Batmana” w maju 2019 roku, po tym, jak oboje zjedli razem kolację z okazji jego urodzin w hotelu Chateau Marmont w Los Angeles.

Robert Pattinson OŚWIADCZYŁ SIĘ Suki Waterhouse? To jego prawdziwa miłość!

Coraz silniejsza więź

Pattinson i Waterhouse zostali również sfotografowani razem w Paryżu w styczniu 2020 roku. Zaś w wywiadzie dla magazynu GQ z maja 2020 r. Pattinson ujawnił, że izoluje się w Londynie ze swoją „dziewczyną”, a biorąc pod uwagę, że on i Waterhouse zostali zauważeni na zakupach zaledwie kilka tygodni wcześniej, fani szybko poskładali historię w całość, że prawdopodobnie oboje spędzają wspólnie czas podczas pandemii.

Robert Pattinson wspomina szokujące zajście na planie Zmierzchu

Oprócz tego para pozostawia sferę prywatną w tajemnicy i rzadko pojawiają się publicznie, czy rozmawiają o swoim związku.

Robert Pattinson w beżowym płaszczu

Robert Pattinson/fot. FORUM

Robert Pattinson na ściance

Robert Pattinson/fot. FORUM