Rodzina Lewandowskich się powiększyła! Kupili słodkiego szczeniaczka

Zostali skrytykowani za wybór rasy. Kupili hybrydę z pseudohodowli?

Rodzina Lewandowskich się powiększyła! Kupili słodkiego szczeniaczka źródło Instagram
/ 21.03.2022 /

Lewandowscy w niedzielę pojawili się w studiu „Dzień Dobry TVN”. Para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu w telewizji, ale w szczytnym celu… pochwalili się, ile i jak niosą pomoc Ukrainie. Przypominamy, że trenerka udostępniła mieszkanie uchodźcom po zmarłej babci.

Lewandowscy pod studiem „DDTVN” z ochroniarzem i szoferem (ZDJĘCIA)

Anna i Robert Lewandowscy kupili psa

Anna Lewandowska tuż po wyjściu z „Dzień Dobry TVN” pochwaliła się obserwatorom, że ich rodzina powiększyła się o małego pupila. Zdecydowali się na zakup szczeniaczka, którego nazwali „Bella”.

Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert @_rl9 dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie  – śmieje się Ania.

Chwilę później na profilu instagramowym Roberta Lewandowskiego pojawiło się zdjęcie z czworonogiem. Piłkarz przyznał, że kolejna dziewczyna skradła jego serce.

Lewandowscy na randce. Uwagę skrada spektakularna kreacja Ani

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Lewandowscy zdecydowali się na rasę „Pudel Toy”, która jest ostatnio popularna wśród gwiazd. „Pudla Toy” ma także Julia Wieniawa i Monika Kociołek z „Teamu X”.

Wyżej wymienione gwiazdy były mocno krytykowane za wybór psa, ponieważ wielu internautów twierdzi, że są to psy hybrydy z nielegalnych hodowli. Mimo kontrowersji wokół „Pudla Toy”, Lewandowscy i tak zdecydowali się na dokładnie taką samą rasę.

Anna Lewandowska chwali się zajęciami Klary. Fani: „daj jej DZIECIŃSTWO!”

Influencerka „nie.pelnosprytna” jest wściekła, że mimo dużego hejtu na właścicieli psów hybryd, to teraz zdecydowała się na jego zakup najpopularniejsza para w Polsce:

Od początku roku już dwie celebrytki zostały skrytykowane za promowanie hybryd (to psy połączone z dwóch różnych ras, ostatnio bardzo modną jest cavapoo, czyli połączenie cavaliera z pudlem – więcej na karuzeli). Były to Julia Wieniawa i Monika Kociołek. Myślałam, że po tak dużym odzewie, po krytyce związanej z kupowaniem mieszanek ras w końcu celebryci i celebrytki pójdą po rozum do głowy ALE nie. Teraz Anna Lewandowska i Robert Lewandowski też stwierdzili, że fajnie jest sobie kupić hybrydę i promować ją w sieci. Ludzie których stać na psa z najlepszej hodowli wolą kupować hybrydę z pseudohodowli, bo jakże inaczej. Niech te kilka milionów osób obserwujących wie jaka modna jest ta „rasa”. A psy? Kogo one obchodzą. Za kilka lat takich cavapoo, czy labradoodle będzie pełno w schroniskach, w końcu „hodowcy” zaczną się pozbywać wyeksploatowanych na maksa rodziców tych szczeniąt – tłumaczy Malwina Łapińska.

Zauważa, że rozpoznać hybrydę nie jest trudno, nawet jeżeli celebrytka nie napisze jakiej „rasy” jest piesek.

Wystarczyło poświecić kilka minutek aby się upewnić. Fajnie, że „hodowla” z której cavapoo ma Julia Wieniawa udostępniła posty Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego z serduszkiem na swoim stories. Faktycznie – trudno było to sprawdzić. Macie nas za debili? – pisze „nie.pelnosprytna”. 

POLECANE DLA CIEBIE