Karolina Pisarek poślubiła Rogera Sallę, a ich wesele było prawdopodobnie jedną z głośniejszych i droższych imprez w świecie polskich celebrytów w ostatnim czasie. Po wypowiedzeniu sobie „TAK” przed ołtarzem, przyszła na podróż poślubną nowożeńców.

Gdzie Karolina Pisarek i Roger Salla będą żyć po ślubie? Ogromna willa na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych wieje luksusem!

Karolina Pisarek i Roger Salla dostali miłą niespodziankę podczas podróży poślubnej

Choć póki co kierunek, który obrali pozostaje tajemnicą, Karolina zdążyła już zrelacjonować przygotowania do wyjazdu i przyjazd na lotnisko. Z nowym manicurem i po opalaniu natryskowym, by „nie wyglądać jak turystka” Karolina wraz z Rogerem i pięcioma walizkami ruszyli na warszawskie Lotnisko Chopina, gdzie skorzystali z opcji VIP. Jak napisała Karolina Pisarek:

@chopinairport umilili nam naszą podróż poślubną, prezentując opcje VIP, w której jak wiecie z moich poprzednich stories jest niezawodny team, który pomógł nam z check in, nadał bagaże, pięknie ugościł oraz podwiózł pod sam samolot wygodnym autkiem.

IG: karolina_pisarek

Na tym jednak przyjemności się nie skończyły. Gdy w końcu znaleźli się w samolocie spotkała ich kolejna niespodzianka! Na jednym z kolejnych stories Karolina pokazała fotkę kartki z gratulacjami oraz szampana, które dostali od załogi. Zachwycona napisała:

Jak miło! Podczas jednego z lotów dostaliśmy niespodziewanie szampana i kartkę z gratulacjami. Podróż poślubna to coś magicznego.

Z kolei na dołączonej kartce możemy przeczytać po angielsku:

Droga pani i panie Salla,
w imieniu całej załogi tego lotu chcielibyśmy państwu pogratulować zawarcia związku małżeńskiego. Życzymy wam udanego miesiąca miodowego.

IG: karolina_pisarek

Na kartce Karolina zamazała prawdopodobną destynację swojej podróży poślubnej, jednak na karteczce znalazła się nazwa holenderskich linii lotniczych Royal Dutch Airlines. Jak sprawdziliśmy na ich stronie, linie te oferują loty między innymi na Zanzibar, do Meksyku, na Bali czy na Karaiby. Jak myślicie, dokąd udali się Karolina i Roger?

Sonda

poll-violet

Karolina Pisarek trzyma w tajemnicy dokąd wraz z mężem udali się w podróż poślubną. Spróbujmy zatem zgadnąć!

1

Bali

2

Malediwy

3

Tajlandia

4

Wyspy Kanaryjskie

5

Filipiny

6

Karaiby

7

Zanzibar

8

Meksyk

Karolina Pisarek wspomina ślub i dzieli się nagraniami z wydarzenia

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

Sandra Kubicka KOMENTUJE ślub Karoliny Pisarek: „Wszędzie – gdzie nie otworzę telefon, gazetę, to widzę coś o tym ślubie”

scena z: Roger Salla, Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Anna Skura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA