Roksana Węgiel to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Obserwuje ją tysiące młodych fanów, którzy marzą o takiej karierze, jaką ma młoda celebrytka. Swoją drogę w show-biznesie rozpoczęła w programie „The Voice Kids”.

Ale hit! Beata Kozidrak nagrała piosenkę razem z Roksaną Węgiel

Roksana Węgiel odpowiedziała na hejt

Wielu fanów Roksany Węgiel nadal uważa ją za małą dziewczynkę z programu dla dzieci. Dlatego też młoda artystka swoimi ostatnimi poczynaniami wzbudza wiele kontrowersji. Na pierwszym planie jest jej związek z 10 lat starszym Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel znów wywołała sensację. Pozuje w białej sukni!

Kontrowersje wzbudzały również zdjęcia młodej piosenkarki, które fani uważali za niestosowne w jej wieku. Krytyka pojawiła się również przy jej kampaniach reklamowych, w których występowała w bieliźnie. Stroje, wybrane na koncerty, także nie przypadł obserwującym do gustu. Roksana Węgiel stale publikuje posty na swoich mediach społecznościowych, na których ubrana jest w to, co uważa za słuszne.

Ukochany Roxie Węgiel źle znosi krytykę ich związku! „Nie mogę się do dziś pogodzić z tym”

Teraz przy zapowiedzi kolejnego utworu opublikowała zdjęcie z Marcinem Pawłowskim, na którym była ubrana w długą białą suknię. Post promujący ich wspólny teledysk wzbudził kolejne kontrowersje. Fani zarzucają Roksanie, jakoby miała za bardzo przerobioną sylwetkę na zdjęciu.

  • Grafik płakał, jak wycinał talię. 😅
  • Czy tylko mi się wydaje, że Roxie się do Gabor upodabnia? 🙈
  • Smutne jest to, że ktoś o takiej aparycji zgadza się, żeby zdjęcia były edytowane, do tego tak fatalnie, że widać to gołym okiem.- czytamy pod postem Roxie

Roksana Węgiel zaszalała z dekoltem? Outfit gwiazdy wart tysiące!

Artystka odpowiedziała na zarzuty bardzo szybko. Na InstaStories nie pożałowała szczerych słów.

Podobno jest jakaś g*wnoburza, w kwestii ostatniego zdjęcia… ta sukienka jest lekko za duża, a na talię pracowałam ciężko przez ostatni rok… – czytamy w publikacji Roksany Węgiel

Roksana Węgiel InstaStories/roxie_wegiel

Roksana Węgiel; InstaStories/roxie_wegiel

Roksana Węgiel; fot. AKPA

Roksana Węgiel; fot. AKPA

Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA