Małgorzata Borysewicz ( de domo Sienkiewicz) zdobyła popularność. uczestnicząc w czwartej edycji show „Rolnik szuka żony”, gdzie spotkała Pawła. Zaiskrzyło i para dziś wspólnie prowadzi gospodarstwo, zakochani doczekali się również potomstwa.

Najbardziej DRAMATYCZNA scena w historii „Rolnik szuka żony”. Odrzucony uczestnik osunął się na ziemię PŁACZĄC

Małgorzata z „Rolnika” pokazuje brzuch

Para wychowuje wspólnie syna o imieniu Ryszard, a w październiku przyszło na świat ich drugie dziecko – córeczka Blanka. Małgorzata chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia na Instagramie, gdzie obserwuje ją 159 tys. osób.

Nie dziwi więc fakt, że pochwaliła się błyskawicznym powrotem do formy po ciąży. Młoda mama odsłoniła brzuch w sportowym stroju. Przyznała również, że rozpoczęła treningi z mężem, a zdjęcie wrzuca dla porównania efektów po zakończeniu serii ćwiczeń.

Małgosia Borysewicz zdradziła PŁEĆ dziecka! W nietypowy sposób

W sobotę zaczęliśmy wspólnie z @paulo_borysewicz treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych , chcemy zrobić coś dla siebie. Każdego dnia gonimy, pędem przemierzamy nasze cele, pracujemy owszem fizycznie- ale to nie to samo – napisała rolniczka. – Nie wrzucam tego zdjęcia, by pokazać jak to wróciłam(nie) do formy, jestem na początku ćwiczeń i za jakiś czas sobie porównamy efekty – zaznaczyła.

Zaskakujący wpis Małgosi z „Rolnika” o ludziach z nadwagą. „Nie rozumiem, jak potrafią się ubrać”

Pod postem zaroiło się od komentarzy fanów sugerujących, że Małgorzata nie potrzebuje żadnych treningów. Też jesteście tego zdania?

Małgorzata Sienkiewicz, Paweł Borysewicz

Małgorzata Sienkiewicz, Paweł Borysewicz, fot. Gałązka/AKPA