Filip Chajzer po raz kolejny udowodnił, że los potrzebujących nie jest mu obojętny. Na swoim fanpagu na Facebooku zwrócił się do obserwujących o pomoc dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych w Otwocku. Chodziło o pralkę, która zepsuła się w fundacji.

Chajzer dokonał niemożliwego! Wzruszający gest dziennikarza podbija INTERNET

Filip zrobił zdjęcie na tle pralki Simens i zasugerował, że w formie barteru mogliby wysłać pralkę dla potrzebujących. Firma stanęła na wysokości zadania i postanowiła wysłać do Fundacji wybrany przez dziennikarza sprzęt.
Żeby tego było mało, do akcji włączył się także Rossmann, który zaproponował, że do pralki dorzuci zapas detergentów do prania.

Zygmunt Chajzer znika z reklamy Vizira! Zastąpiła go ONA!

Skoro jest pralka, to teraz my dorzucimy środki piorące. Brawo za inicjatywę! – skomentowała firma na Instagramie Chajzera

H&M sprzedaje więzienne pasiaki?! Filip Chajzer oburzony koszulą z nowej kolekcji sieciówki

A gdyby dobroci nie było jeszcze dość, drogerie zapewniły, że dostarczą do Fundacji zapas detergentów aż na 3 lata!

To się nazywa świetna akcja!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wpadłem na taki oto post IOP w Otwocku – Fundacja Rodzin Adopcyjnych @adopcja Kochani, zwracamy się do Was z gorącą prośbą… Nasza pralka w ośrodku zepsuła się na amen, może znacie kogoś, kto zechciałby ufundować nam pralkę z min. 8 kg wsadem? Przy tak dużej ilości dzieci, pralka u nas działała w zasadzie bez przerwy. Obecnie mamy już sterty prania, sprawa jest wiec bardzo pilna… Prosimy o udostępnienie posta, może trafi do kogoś, kto mógłby nam pomóc… Prosimy o kontakt pod nr tel. 506 380 574 To zróbmy Barter na szybko bo sprawa pilna. Ja osobiście wybrałem pralkę i suszarkę @siemenshomepl . Jestem zachwycony. Wszystko pachnie jak z wiosennej łąki posypanej przez tatę białym proszkiem 😜 a ciuchy są suche jak teksty w pamiętnikach z wakacji. To teraz czelędż – #Siemens co powiecie na przekazanie dwóch pralek i suszarki dla tych dobrych ludzi? BENG 💥 Czekam… 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 i…?

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)