Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Partnerka wokalisty postanowiła podać oficjalną informację na Facebooku, którą podchwyciły media plotkarskie. Początkowo nikt nie wierzył, że może być to prawda.

Michał Wiśniewski ma nawrót choroby nowotworowej

Dominika Tajner – Wiśniewska wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami 2019, jednak szybko pożegnała się z programem. Tuż po odejściu opublikowała wpis na Fanpagu, który mówił o tym, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. Nie ukrywa, że jest to dla niej ogromny cios, bo nie spodziewała się takiej reakcji męża. Dlaczego Michał Wiśniewski postanowił tak szybko i drastycznie zakończyć związek? Mandaryna postanowił skomentować doniesienia.

Mandaryna – była żona Michała Wiśniewskiego komentuje rozwód

Michał Wiśniewski dość często zmienia życiowe partnerki. Jest to jego kolejny rozwód. Od 2002 do 2006 roku był związany z Mandaryną, która postanowiła skomentować doniesienia o kolejnym rozwodzie byłego męża dla Faktu.

Była żona piosenkarza wcale nie ukrywa zdziwienia:

Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało. Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować – mówi.

Zobacz także inne artykuły związane z rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner:

Wojtek Jeschke, z którym Dominika Tajner tańczyła w TzG, skomentował rozstanie jej i Michała

Dominika Tajner do Michała: A ty ile masz teraz kochanek? Video sprzed tygodnia WIELE wyjaśnia

Zagłosuj w naszej SONDZIE.

Sonda

poll-violet

Wierzycie, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiodą się?

Dominika Tajnej - Wiśniewska rozwiedzie się z Michałem?
Dominika Tajner z Michałem Wiśniewskim przytulają się na imprezie